OBI ma e-magazyn „Sztuka Dekoracji” – Portal PR - 24PR
OBI ma e-magazyn „Sztuka Dekoracji”

14.09.2010 Kategoria: Agencje PR, INTERNET. Autor: ipis

E-magazyn przeznaczony dla sieci marketów budowlanych OBI, przygotowała agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy. Jest to online’owy  odpowiednik papierowego poradnika magazynu „Sztuka Dekoracji”.Wydanie papierowe wydawane jest przez OBI od jesieni ubiegłego roku. Dystrybucja odbywa się jednocześnie z magazynami wnętrzarskimi i wybranymi pismami kobiecymi oraz w sklepach sieci OBI, gdzie dostępny jest za 1 złotówkę. Zebrany dochód przeznaczany jest na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja.

Magazyn ma charakter poradnika przekazującego wskazówki ekspertów dotyczące urządzania mieszkania, a „w tle” prezentującego ofertę produktową OBI. Tematem przewodnim najnowszej odsłony magazynu i e-magazynu są podłogi (a także drzwi, kamień dekoracyjny i kominki). Za przygotowanie merytorycznej zawartości magazynu odpowiada Direct Publishing Group.

Agencja Biuro Podróży zajęła się również przygotowaniem oraz zaplanowaniem kampanii reklamowej e-magazynu. Akcja będzie prowadzona do 10 października 2010 r. w  serwisach o tematyce wnętrzarskiej, skierowanych do kobiet oraz przy użyciu reklam display. Równolegle zrealizowana zostanie emisja linków sponsorowanych.

Współpraca OBI z agencją odbywa się od października 2009 r. Nawiązana została w drodze przetargu.

Źródło: ŁubuDubu PR

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.