Pierwsze szkolenie PR w Budownictwie – Portal PR - 24PR
Pierwsze szkolenie PR w Budownictwie

09.09.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

7 września 2010 r. w Małopolskim Centrum Edukacji Budowlanej w Krakowie odbyło się pierwsze szkolenie PR w Budownictwie.

Uczestnicy dostali okazję na zaznajomienie się z takimi tematami jak: budowanie strategii PR, tworzenie tekstów prasowych oraz możliwości monitorowania mediów i prowadzenia kampanii reklamowej w Internecie.

Każda osoba biorąca udział w spotkaniu została wyposażona w komplet materiałów szkoleniowych, w których znalazły się m. in. skrypty wszystkich prezentacji. Dzięki materiałom seminarzyści mogli na bieżąco śledzić tok prezentacji oraz komentować i tworzyć własne notatki.

Całodzienne szkolenie zakończyło się wręczeniem certyfikatów oraz drobnych upominków. Ponadto uczestnicy wzięli udział w losowaniu nagród.

Szkolenie w Krakowie jest pierwszym szkoleniem z cyklu seminariów prowadzonych w ramach Programu Edukacyjnego PR w Budownictwie. Kolejne szkolenie wprowadzające w tematykę public relations odbędzie się 14 września 2010 r. w warszawskim hotelu MDM przy placu Konstytucji 1.

Relacja filmowa z pierwszego szkolenia PR w Budownictwie, dzięki uprzejmości CBC24.com, dostępna jest pod adresem: www.cbc24.com

Więcej szczegółów: www.prwbudownictwie.pl

Źródło: PR w Budownictwie

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.