Piotr Gołos został pracownikiem PZPN – Portal PR - 24PR
Piotr Gołos został pracownikiem PZPN

03.09.2010 Kategoria: Agencje PR, MARKETING. Autor: ipis

W Polskim Związku Piłki Nożnej Piotr Gołos będzie pełnił stanowisko dyrektora Departamentu Spraw Zagranicznych, Marketingu i PR.

Jako dyrektor będzie odpowiadał za przygotowanie i wdrożenie nowej strategii komunikacji, polityki związku w zakresie problematyki zagranicznej oraz konsolidację działań z obszaru marketingu i PR.

Stanowisko które objął Gołos powstało na drodze restrukturyzacji Biura PZPN. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku związek dokonał podziału działań operacyjnych i wspierających na pięć głównych obszarów:  Departament Spraw Zagranicznych, Marketingu i PR, Departament Szkolenia i Rozgrywek Międzynarodowych, Departament Rozgrywek Krajowych, Departament Finansowy oraz Departament Prawny.

Piotr Gołos od 15 lat związany jest z branżą mediów i telekomunikacji. Z wykształcenia jest socjologiem, ekspertem w dziedzinie sponsoringu, marketingu sportowego i PR. Wcześniej pełnił stanowisko dyrektora Departamentu Sponsoringu Grupy TP i zajmował się tworzeniem strategii sponsoringowej dla marki Orange. Pracował również w Go&Goal Advertising Zbigniew Boniek Group, Wizji TV, Canal+, PTK Centertel i Telekomunikacji Polskiej.

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.