Prestiżowa nagroda dla Poleczki Business Park – Portal PR - 24PR
Prestiżowa nagroda dla Poleczki Business Park

14.09.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Początek września okazał się wyjątkowo udany dla dewelopera UBM, realizującego wraz z CA Immo projekt największego parku biznesu w Polsce – Poleczki Business Park.
Warszawska inwestycja zdobyła prestiżowa nagrodę w konkursie Europe & Africa Property Awards 2010 i może mieć szansę na światowe trofeum International Property Awards. Projekt Poleczki Business Park został nagrodzony w kategorii Best Mixed Use Development for Poland. Wyróżnienie zostanie wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 24. września br. w Londynie.

Europe & Africa Property Awards 2010 jest częścią konkursu International Property Awards, jednej z najbardziej  prestiżowych kompetycji na świecie, wyłaniającej najlepsze światowe projekty z rynku nieruchomości. Rywalizacja odbywa się w pierwszej kolejności na szczeblach regionalnych – osobno dla Azji i Pacyfiku, Ameryki, krajów arabskich i Wielkiej Brytanii. Zdobywcy największej ilości głosów w poszczególnych strefach biorą udział w dalszym pojedynku o główną wygraną w każdej z kategorii. Na jury składają się najbardziej uznane osobistości ze światowego środowiska nieruchomości. To ogromne wyróżnienie dla inwestorów (UBM oraz CA Immo) oraz projektu. Od dwóch lat poświęcamy tej inwestycji szczególną uwagę i dokładamy wszelkich starań by była nie tylko największym i najnowocześniejszym tego typu przedsięwzięciem w Polsce, lecz również komfortowym miejscem pracy dla przyszłych najemców. Mamy nadzieję, że zdobycie tak uznanego wyróżnienia wpłynie korzystnie na baczniejsze obserwowanie polskiego rynku nieruchomości przez zagraniczne media oraz światowych inwestorów. – komentuje wygraną Jacek Luzar, leasing manager projektu Poleczki Business Park z firmy UBM.

Poleczki Business Park to park biznesu powstający na 14 ha przy zmodernizowanej ulicy Poleczki, w pobliżu warszawskiego Portu Lotniczego Okęcie. Niska, funkcjonalna zabudowa z dużą liczbą przeszkleń zapewni 200 tys. mkw. powierzchni biurowo-usługowej klasy A z możliwością korzystania ze sklepów, restauracji, pralni, siłowni, banków oraz hotelu typu long-stay i zaplecza konferencyjnego. Kompleks oferuje największą na rynku powierzchnię najmu piętra – 6 tys. mkw oraz daje możliwość powiększania powierzchni w miarę rozwoju najemcy. Pobliskie drogi S-2 (łącznik z autostradą A2) i S-79 (część obwodnicy Warszawy) łączą lotnisko z ulicą Puławską i Marynarską. Bezpośrednie połączenie z najbliższą stacją metra zapewnia usługa shuttle bus. Parkingi podziemne, naziemne oraz wielopoziomowy garaż gwarantują praktycznie nieograniczoną ilość miejsc postojowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.