Robert Jesionek został dyrektorem w INK Comunication – Portal PR - 24PR
Robert Jesionek został dyrektorem w INK Comunication

17.09.2010 Kategoria: MARKETING. Autor: ipis

Od 15 września Dyrektorem wydawniczym w firmie INK Communication jest Robert Jesionek.Nowy szef wydawniczy będzie odpowiedzialny za koordynację i rozwój działu wydawniczego INK zajmującego się przygotowywaniem materiałów referencyjnych. Do jego obowiązków należeć będzie także budowanie strategii i rozwój współpracy merytorycznej z klientami firmy w zakresie profesjonalnego serwisu copywritingowego dla firm.

Robert Jesionek przez 7 lat związany był z wydawnictwem IDG Poland, gdzie pełnił funkcję dziennikarza, a następnie redaktora naczelnego magazynu „CIO” oraz szefa Klubu CIO, zrzeszającego elitę dyrektorów IT w Polsce. Wcześniej współpracował m.in. z: „The Warsaw Voice”, „Forum Europejskim” i „Gazetą Finansową”. Współtworzył i redagował miesięcznik „Bez Zagrożenia – magazyn o bezpieczeństwie”. Na początku swojej kariery zawodowej poza działalnością dziennikarską zajmował się działaniami public relations firm z branży IT. Studiował pedagogikę, filozofię oraz dziennikarstwo.

Źródło: INK Communication

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.