Ronson: Hochtief Polska Generalnym Wykonawcą projektu Sakura – Portal PR - 24PR
Ronson: Hochtief Polska Generalnym Wykonawcą projektu Sakura

23.09.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Ronson Development podpisał umowę z Hochtief Polska na generalne wykonawstwo zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie projektu Sakura. Prace budowlane na terenie inwestycji rozpoczną się w październiku tego roku, a ich zakończenie planowane jest na kwiecień 2012 r.

– Umowa z Hochtief Polska na realizację projektu Sakura jest drugą po Gemini II, którą w ostatnim czasie podpisujemy z tym wykonawcą. Bazując na dotychczasowej współpracy z Hochtief jesteśmy przekonani, że zagwarantuje on terminowość realizacji kontraktu i wysoką jakość wykonania – mówi Andrzej Gutowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Ronson Development. Pierwszy etap Sakury podobnie jak większość naszych poprzednich inwestycji zostanie zrealizowany w półtora roku.

Na początku września Ronson wybrał Hochtief Polska na Generalnego Wykonawcę dla ursynowskiego projektu Gemini II. Wcześnie Hochtief zrealizował dla Ronson takie inwestycje jak pierwszy etap Gemini, Meridian, Mistral, Pegaz I, Pegaz II oraz Lazurowa Dolina.

W I etapie inwestycji zlokalizowanej przy ul. Kłobuckiej na Mokotowie powstanie jeden 10 piętrowy budynek, w skład którego wejdzie 99 mieszkań, 9 lokali usługowych na parterze oraz 11 lokali biurowych na pierwszym piętrze. Mieszkania będą miały popularne rozkłady o powierzchni od 50 do 85 m2. Ceny zaczynają się od 8300 zł za m2 brutto.

Niewątpliwie unikalnym elementem projektu Sakura będzie utworzony na wewnętrznym dziedzińcu ogród w stylu japońskim zawierający elementy małej architektury oraz bujną roślinność. Wspólna przestrzeń jaką będzie ogród pozwoli mieszkańcom na odpoczynek w ciszy i spokoju po całym dniu pracy.

NBS Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.