Unicorn Media dla Genomedu – Portal PR - 24PR
Unicorn Media dla Genomedu

21.09.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Agencja Unicorn Media rozpoczęła współpracę z Genomed Sp. z o. o., firmą z branży diagnostyki i badań genetycznych.Unicorn Media będzie obsługiwać klienta w zakresie działań PR, w tym media relations oraz komunikacji wspierającej debiut spółki na alternatywnym rynku NewConnect.

Genomed Sp. z o.o. to innowacyjna firma założona przez grupę naukowców ze znaczącymi osiągnięciami w dziedzinie genomiki. Świadczy usługi w zakresie diagnostyki chorób genetycznych oparte na sekwencjonowaniu, analizie i syntezie DNA. Klientami Genomedu jest ponad 200 ośrodków naukowych, firm biotechnologicznych oraz instytucji medycznych. Są wśród nich wszystkie najbardziej renomowane ośrodki naukowe i medyczne.

Umowa obowiązuje na 5 miesięcy z możliwością jej przedłużenia.

Źródło: Unicorn Media

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.