Warsztaty modowe dla dzieci w RENOMIE – Portal PR - 24PR
Warsztaty modowe dla dzieci w RENOMIE

29.09.2010 Kategoria: EVENT, Moda. Autor: ipis

Jak ubierać się modnie? Tylko w zgodzie z naturą! W najbliższą niedzielę podczas warsztatów z cyklu „RenoMA dizajn” w domu handlowym RENOMA we Wrocławiu dzieci zaprojektują ubrania z użyciem materiałów pochodzących z recyklingu! Zapraszamy już 3 października.Niedziela w RENOMIE zawsze upływa pod znakiem nowoczesnej edukacji dla najmłodszych. Dzieci w wieku 6-12 lat mogą zamienić się w prawdziwych projektantów mody.  Na poziomie +2 RENOMY, w godzinach 11.00-13.00, czekają na nie  animatorki, które wspólnie z dziećmi wymyślą  i przygotują szkolne kreacje w oparciu o materiały pochodzące z recyklingu. Zanim jednak dzieci przystąpią to tej pracy, dowiedzą się m. in.,  jak pracuje zawodowy projektant mody, co oznacza termin „trend” i dlaczego moda zmienia się z sezonu na sezon.

Spotkania „RenoMA dizajn” są prowadzone w trybie otwartym, a dzieci mogą w każdym momencie przyłączyć się do zabawy, ale także zrezygnować z niej. Na młodych projektantów czekają wszystkie niezbędne materiały i narzędzia potrzebne do pracy – tkaniny, bibuły, farby, etc. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Źródło: PR time

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.