Wciąż możesz zostać „Malarzem Roku 2010” – Portal PR - 24PR
Wciąż możesz zostać „Malarzem Roku 2010”

30.09.2010 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

Nadal trwa konkurs „Malarz Roku 2010” organizowany przez Akademię Technik Malarskich, którego celem jest wyłonienie najlepszych firm wykonawczych w Polsce. Sponsorzy przedsięwzięcia – marki Sigma Coatings oraz Dekoral Professional – przygotowali dla zwycięzców atrakcyjne nagrody: Volkswagena Caddy oraz profesjonalne maszyny do natrysku farb. Zgłoszenia należy nadsyłać do 30 listopada. W zawodach mogą uczestniczyć wszystkie firmy wykonawcze, należące do Klubu Akademii Technik Malarskich. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy jedynie zgłosić wybraną inwestycję, zrealizowaną po 1 stycznia 2008 roku przy użyciu produktów marek Dekoral Professional lub Sigma Coatings (PPG Deco Polska). Do propozycji należy załączyć krótki opis inwestycji, zakres zrealizowanych prac, zdjęcie, adres obiektu oraz zgodę inwestora. Zgłoszenia przyjmowane są w Centrach Dekoracyjnych oraz Centrach Dekoral Professional. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody:

  • Nagroda główna dla „Malarza Roku 2010”: Volkswagen Caddy
  • Nagroda publiczności: Profesjonalna maszyna natryskowa

Jak przyznają organizatorzy, zainteresowanie konkursem jest bardzo duże: „Z całą pewnością wybór zwycięzcy będzie bardzo trudny. Zachęcamy jednak wszystkich, którzy jeszcze się nie zdecydowali na udział, aby nadesłali nam swoje prezentacje i powalczyli o nagrody oraz tytuł „Malarza Roku 2010” – mówi Jakub Dytko, manager ATM.

Prezentacje inwestycji można zgłaszać do 30 listopada. Następnie jury – składające się z trenerów ATM oraz niezależnych ekspertów – wybierze grupę 20 najlepszych realizacji. Po ich dalszej weryfikacji, po których sędziowie wybiorą „Malarza Roku 2010”. Ostateczne rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w marcu 2011 rok podczas uroczystej gali.

Udział w konkursie to nie tylko możliwość zdobycia nagród, ale przede wszystkim okazja do promocji firmy. Prezentacje najlepszych inwestycji zostaną opublikowane w prasie branżowej oraz ogólnopolskiej, a także w specjalnym albumie, który zostanie wydany z okazji konkursu. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.malarz-roku.pl

Źródło: media dekoralprofessional

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.