Yasumi z Kalisza powiększa sieć partnerską – Portal PR - 24PR
Yasumi z Kalisza powiększa sieć partnerską

21.09.2010 Kategoria: uroda, zdrowie. Autor: ipis

Sieć Instytutów Zdrowia i Urody Yasumi tworzona przez firmęYasumi z Kalisza, liczy już ponad 30 placówek partnerskich. Pierwszy powstał w Kaliszu, natomiast najnowsze zostały uruchomione w tym miesiącu w Obornikach Wlkp., Mińsku Mazowieckim,  Lublinie oraz Lesznie.Yasumi prowadzi działalność w dwóch filarach. Pierwszy w sprzedaży nowoczesnego sprzętu do gabinetów kosmetycznych, medycznych, odnowy biologicznej, fitness klubów, ośrodków sportowych i rehabilitacyjnych, salonów SPA i akcesoriów oraz preparatów kosmetycznych. Drugi to programy Yasumi Partner, skierowany do zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności pod marką Yasumi. Firma zajmuje się kosmetologią i medycyną estetyczną. Oferuje również odnowę biologiczną i rehabilitację. Gabinety wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt specjalistyczny, oparty w dużej części na urządzeniach stosowanych również w medycynie i rehabilitacji.

Na każdym etapie powstawania partnerskiego instytutu Yasumi aktywnie wspiera w działaniach inwestora zainteresowanego jego prowadzeniem. Po omówieniu warunków współpracy i dobraniu oferty rozpoczyna się etap szkoleń przygotowujących merytorycznie do prowadzenia instytutu.

Kwota wymagana przy udziale w programie Yasumi Partner to około 180 tys. złotych. Fundusze przeznaczane są na zakup sprzętu, preparatów oraz kosmetyków.

Filozofia działania firmy oparta jest na idei wellness, wyrażającej dążenie do dobrego samopoczucia i zdrowia – harmonii między ciałem, duchem i umysłem.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.