Zarekomenduj mnie, czyli powiedz o mnie innym – Portal PR - 24PR
Zarekomenduj mnie, czyli powiedz o mnie innym

23.09.2010 Kategoria: konferencje. Autor: admin

Studenckie Forum Business Centre Club wraz z BNI Polska organizuje w ramach projektu Dni Gościa cykl wykładów Grzegorza Turniaka na temat rozwijania biznesu i kariery w oparciu o polecenia i rekomendacje. Wydarzenie to zrzesza ludzi biznesu, którzy chcą chcą poszerzać swoje horyzonty i w ten sposób zwiększać zyski.

28 września w Warszawie w ramach Dni Gościa, wykład Grzegorza Turniaka, który przedstawi pakiey działań jak dzięki rekomendacjom zwiększać zyski firmy i doprowadzić do rozwoju biznesu.

Jakość naszego życia zależy od jakości relacji. Czas kryzysu może być czasem refleksji a nie lęku. Czasem rozwijania i odnawiania sieci kontaktów. Niektórzy będą to robić ze względu na zawirowania kariery swojej lub bliskich, inni będą to robić ze względu na potrzebę pozyskania nowych klientów lub rozwoju biznesu.
Najskuteczniejszym sposobem zwiększenia dobrych zysków Twojej firmy jest pozyskiwanie klientów przez rekomendacje dotychczasowych klientów. Co robić aby klienci byli orędownikami i chcieli mówić o Twoich usługach? Na wykładzie poznasz:

  • podstawowe błędy marketingu przez rekomendacje,
  • sposoby na to aby klienci sami zgłaszali się do Ciebie,
  • techniki pozyskiwania klientów podczas spotkań towarzyskich i biznesowych,
  • metodę VISP pozwalająca pozyskać nowe kontakty,
  • po co, jak i gdzie nawiązywać nowe relacje biznesowe,
  • dlaczego warto być członkiem stowarzyszeń, klubów, izb, grup dyskusyjnych,
  • dlaczego networking jest ważny dla kariery profesjonalistów, handlowców, przedsiębiorców.

Mocna, pielęgnowana sieć kontaktów może zaowocować poleceniami i rekomendacjami które pomogą nam w osiąganiu życiowych i zawodowych celów.
Po wykładzie zaplanowana jest sesja networkingowa, dzięki której z łatwością każdy uczestnik będzie miał okazję zdobyć nowe wartościowe kontakty oraz partnerów biznesowych.

Zarekomenduj mnie, czyli powiedź o mnie innym
28.09. 2010
Miejsce spotkania: Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej
ul. Koszykowa 79, Warszawa –
Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.dnigoscia.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.