„Jesteś w centrum uwagi” – globalna kampania Avivy – Portal PR - 24PR
„Jesteś w centrum uwagi” – globalna kampania Avivy

05.10.2010 Kategoria: CSR, Kampania, Social media, Ubezpieczenia. Autor: ipis

Firma ubezpieczeniowa Aviva rozpoczęła globalną kampanię reklamową, połączoną z akcją charytatywną.Każda osoba która prześle swoje zdjęcie na serwis Avivy, ma szansę na wyemitowanie swojego wizerunku na głównych budynkach miast na całym świecie. Akcja będzie trwać od 22 do 28 października. W Polsce inicjatywa firmy przeprowadzona zostanie na Pałacu Kultury i Nauki w Warzsawie.

Ponadto Aviva przekaże 1 funta za każde z pierwszych 250 tys. zdjęć na fundusz wsparcia dzieci ulicy.

Kampania zorganizowana została jednocześnie w Warszawie, Londynie, Paryżu i Singapurze. Akcja reklamowa obejmuje w Polsce prasę, Internet oraz outdoor.

Agencja reklamowa AMV BBDO przygotowała globalną kreację oraz strategię akcji, natomiast zakupem mediów zajął się dom mediowy ZenithOptimedia.

Źródło: Aviva

Podobne wpisy:

Tagi: , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.