50 zł na start w sieci GaduAIR – Portal PR - 24PR
50 zł na start w sieci GaduAIR

25.10.2010 Kategoria: INTERNET, Telekomunikacja. Autor: ipis

W promocji GaduAIR nowi użytkownicy po zakupie startera GaduAIR mogą odebrać dodatkowe 50 PLN na rozmowy
Promocja skierowana jest do wszystkich osób, które dokonają zakupu zestawu startowego GaduAIR w punktach sprzedaży sieci: Kolporter, Teletorium, Inmedio oraz Relay. Wystarczy jedynie w okresie trwania promocji (od 21.10 do 20.11.2010) doładować konto kwotą min. 10 PLN.
50-złotowy bonus może być wykorzystany w okresie 30 dni na rozmowy w sieci GaduAIR oraz na połączenia z użytkownikami komunikatora Gadu – Gadu.
Aby zadzwonić na dowolny numer Gadu-Gadu w komunikatorze, wystarczy wpisać w telefonie numer GG rozmówcy poprzedzony znakiem „#”, czyli #numerGG i zatwierdzić przyciskiem „zadzwoń”. Unikalna funkcjonalność dzwonienia bezpośrednio na numery GG dostępna jest wyłącznie w GaduAIR.

Więcej informacji o promocji na stronie: http://www.gaduair.pl/promocja/50-na-start

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.