Anastazja Młynarska z El Padre – Portal PR - 24PR
Anastazja Młynarska z El Padre

08.10.2010 Kategoria: Kariera, MARKETING. Autor: ipis

Do zespołu Client Service agencji El Padre na stanowisku Senior Account Manager dołączyła Anastazja Młynarska.W El Padre będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów eventowych i BTL-owych dla klientów firmy, kontakt z domami mediowymi oraz koordynację kampanii OOH.

Anastazja Młynarska doświadczenie zawodowe zdobywała w firmie Hator na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży oraz w Headz Marketing Partner na stanowisku Key Account. Jest absolwentką etnologii. W wyniku zainteresowania komunikacją ukończyła IV stopnie nauki języka migowego.

„Ze względu na olbrzymie zróżnicowanie dziedzin z jakimi mamy styczność w naszej pracy tak dobieramy zespół firmy, by odpowiedzieć na każdą potrzebę klienta.” – powiedział Wojciech Cłapiński, Dyrektor Zarządzający El Padre.

Źródło: El Padre

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.