Andrzej Sieradz został wiceprezesem Banku BGŻ – Portal PR - 24PR
Andrzej Sieradz został wiceprezesem Banku BGŻ

08.10.2010 Kategoria: bankowość, Kariera. Autor: ipis

7 października Rada Nadzorcza Banku BGŻ powołała na stanowisko wiceprezesa zarządu Andrzeja Sieradza. Funkcję obejmie 11 października 2010 r. W Banku BGŻ będzie nadzorował obszar IT oraz operacji.Andrzej Sieradz ma 52 lata. Dyplom magistra uzyskał w lipcu 1983 r. na Politechnice Warszawskiej. W lutym 1997 r. ukończył prestiżowe studia podyplomowe MBA w Business International School w Warszawie. W latach 2002 – 2003 zdobył dyplom studiów podyplomowych na kierunku Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Od 2002 r. jest związany z  Grupą ING. Odpowiadał m.in. za zarządzanie systemami informatycznymi, przygotowywanie planu strategicznego oraz zarządzanie projektami biznesowymi w ING Banku Śląskim. W 2006 r. został członkiem Zarządu ING Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. oraz  Zarządu ING Usługi Finansowe S.A., gdzie zajmował się m.in.  Pionem Informatycznym, Pionem Obsługi Klienta oraz Zarządzaniem Projektami.

Wcześniej pracował m.in. w  Coca Cola Beverages plc,  Benckiser S.A., Deloitte Touche  i SAS Service Partner Poland Ltd.

Źródło: Bank BGŻ

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.