Apteka internetowa e-zikoapteka.pl „Odkryciem Roku 2010” – Portal PR - 24PR
Apteka internetowa e-zikoapteka.pl „Odkryciem Roku 2010”

27.10.2010 Kategoria: INTERNET, Konkursy, zdrowie. Autor: ipis

Apteka internetowa e-zikoapteka.pl została nagrodzona Laurem Konsumenta w kategorii „Odkrycie Roku 2010” za wzorcową obsługę klienta i konkurencyjne ceny. Konkurs ten, organizowany przez Kowalski Pro-Media, przy współpracy „Przeglądu Gospodarczego” i magazynu „Rzecz o biznesie”, to w tej chwili największy projekt konsumencki w Polsce.

Laur przyznawany jest markom i produktom na podstawie sondażu wśród klientów, dlatego też wyróżnienie należy do tak cennych i niepowtarzalnych. Nagrodą honoruje się tylko najlepszych – to wyraz uznania, zaufania konsumentów.

Portal e-zikoapteka.pl rozpoczął swoją działalność zaledwie 1,5 roku temu, w wyniku naturalnego rozwoju nowoczesnej, ogólnopolskiej sieci Aptek Ziko, która za swój cel postawiła sobie dotarcie do wszystkich pacjentów, zamieszkałych w miejscach oddalonych od jej placówek fizycznych. Dzięki temu, klienci pochodzący z mniejszych miejscowości, mają dostęp do preparatów w najniższych na rynku cenach. Oszczędzają czas i pieniądze, nie wychodząc z domów.

Elementy wyróżniające e-zikoaptekę, to przede wszystkim darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 200 zł, możliwość odbioru przesyłki bez kolejki w placówkach stacjonarnych oraz niezwykle bogaty asortyment ponad 10 tys. produktów w konkurencyjnych cenach (m.in. leków, kosmetyków, ziół, preparatów dla dzieci, homeopatii, a także sprzętu medycznego). Wykwalifikowany personel świadczy usługi na najwyższym poziomie, stawiając na pierwszym miejscu dobro pacjenta.

Sukces e-zikoapteki.pl jest ściśle związany z sukcesem sieci Ziko. Utrzymanie równie szerokiego asortymentu i tak niskich cen w aptece internetowej nie byłoby możliwe bez wsparcia grupy, z której doświadczeń cały czas korzystamy – mówi Katarzyna Zając, specjalista ds. marketingu Ziko Aptek. – U nas klienci nigdy nie są pozostawieni samym sobie. Na ich pytania, telefoniczne lub mailowe, stale odpowiadają „farmaceuci internetowi” z Biura Obsługi, zupełnie jak w aptekach otwartych.

Odwiedzający portal e-zikoapteka.pl mogą zrobić zakupy, zapoznać się z zastosowaniem, działaniem danego preparatu, skorzystać z porady farmaceuty, ale również przeczytać artykuły poświęcone zdrowiu i urodzie.

Pracownicy portalu nie zamierzają spocząć na laurach. Stawiają na rozwój. Wkrótce apteka internetowa zostanie objęta programem lojalnościowym. Zebrane przez jego uczestników punkty, umożliwią im otrzymanie atrakcyjnych nagród lub obniżenie rachunku.

Strona internetowa portalu: http://www.e-zikoapteka.pl/

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.