artflash interactive odkrywa smak prawdziwego mięsa – Portal PR - 24PR
artflash interactive odkrywa smak prawdziwego mięsa

26.10.2010 Kategoria: Kampania, Reklama. Autor: admin

W związku z wprowadzeniem przez firmę Mróz S. A. na rynek wyrobów mięsnych nowej linii produktów pod hasłem „Prawdziwe mięso”, artflash interactive zajęła się stworzeniem wyróżniającej wizualnej tożsamości marki oraz przygotowaniem materiałów reklamowych.

Od dłuższego czasu na rynku wyrobów mięsnych panuje deficyt produktów, które swoją jakością odpowiadałyby dawnym standardom, a obecne wyobrażenie o smaku prawdziwego mięsa zdecydowanie odbiega od rzeczywistości. Marka „Prawdziwe mięso” stanowi absolutną jesienną nowość, która powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie konsumentów na w pełni naturalne produkty, które całkowicie zachowują walory smakowe mięsa.

Mróz S. A. to wielopokoleniowa firma, która szczególną wagę przykłada do pielęgnowania wartości, jakimi są tradycyjny kunszt sztuki masarskiej oraz właściwe podejście do produkcji i przetwórstwa mięsa. O wysokich standardach produkcji świadczy użycie naturalnych surowców, pochodzących z okolic Borku Wielkopolskiego. Rolniczy charakter tego regionu stwarza idealne warunki do odpowiedzialnej hodowli zwierząt, karmionych paszą pochodzącą  z upraw producenta.

Zadaniem agencji artflash interactive było stworzenie wyróżniającego wizerunku nowej linii produktów: logotypu, wizualnej tożsamości marki, materiałów POS oraz spotów reklamowych. Specjalnie dobrana kolorystyka za pomocą ciepłych, ziemistych barw oddaje klimat wielkopolskiego regionu oraz podkreśla elegancki i ekskluzywny charakter produktów.

Od połowy października 2010 nowa linia produktów z serii Mróz „Prawdziwe Mięso” jest już dostępna w sieci supermarketów „Piotr i Paweł”.

artflash interactive od 2004 roku specjalizuje się w budowaniu stron oraz serwisów www, kreacji kampanii internetowych, opracowywaniu strategii online oraz planowaniu działań marketingowych i komunikacyjnych w internecie. Do tej pory z powodzeniem zrealizowała projekty interaktywne m.in. dla takich klientów jak: Animex SA, Chiquita, Eli Lilly, Fujifilm, Gedeon Richter, Kompania Piwowarska SA, Mróz, Okechamp, Remes, Yetico czy Wrigley. Agencja zaangażowana jest w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu w kampanię społeczną „Warto być za!” oraz program edukacyjny „Nie pakuj się do trumny – Zrób cytologię!”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.