AVG wprowadza nowy pakiet oprogramowania zapewniającego bezpieczeństwo MSP – Portal PR - 24PR
AVG wprowadza nowy pakiet oprogramowania zapewniającego bezpieczeństwo MSP

19.10.2010 Kategoria: Biuro, Komputery. Autor: admin

Firma AVG Technologies, producent najpopularniejszego na świecie bezpłatnego oprogramowania antywirusowego, wprowadziła na rynek najnowszą linię swoich rozwiązań bezpieczeństwa przeznaczonych dla biznesu. AVG Internet Security 2011 Business Edition oraz AVG Anti-Virus 2011 Business Edition to nowoczesne programy, podczas tworzenia których szczególną uwagą zwrócono na łatwości obsługi i maksymalną ochronę – atrybuty istotne z perspektywy małych i średnich przedsiębiorstw.

Nowy pakiet biznesowych rozwiązań zabezpieczających AVG zapewnia ochronę dostosowaną do potrzeb małego lub średniego przedsiębiorstwa. Od transakcji online i komunikacji e-mail po przetwarzanie poufnych danych klientów, AVG Internet Security 2011 Business Edition zaprojektowano tak, aby chroniło firmę przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami online. AVG Anti-Virus 2011 Business Edition zapewnia zaś zaawansowaną ochronę w czasie rzeczywistym przed najnowszymi atakami internetowymi, gwarantując tym samym bezpieczeństwo krytycznych danych biznesowych oraz płynność działania firmowych komputerów i sieci. Wszystko po to, aby właściciele firm mogli skupić się na tym, co najważniejsze — na robieniu interesów.

 „Rozumiemy, że właściciele małych firm zazwyczaj nie są ekspertami w dziedzinie IT, potrzebują więc zabezpieczeń antywirusowych i internetowych, które zapewniają maksymalną ochronę i łatwość obsługi” — mówi J.R. Smith, dyrektor generalny AVG Technologies.  „Właśnie dlatego programy AVG Internet Security 2011 Business Edition i AVG Anti-Virus 2011 Business Edition zaprojektowano tak, aby były najłatwiejsze w użyciu i zarządzaniu spośród wszystkich produktów dostępnych na rynku” – dodaje.

Stworzone zgodnie z modelem People Powered Protection
AVG Internet Security 2011 Business Edition i AVG Anti-Virus 2011 Business Edition stworzono zgodnie z modelem People Powered Protection (ochrona, której siłę stanowią ludzie). Pakiet wykorzystuje informacje dostarczane przez globalną społeczność ponad 110 milionów użytkowników AVG i oferuje ulepszoną ochronę w sieci WWW i w serwisach społecznościowych. Ponadto zapewnia jeden z najwyższych współczynników wykrywania zagrożeń, łatwość obsługi, przy zachowaniu dynamiki i szybkości funkcjonowania.

Zadowolenie klientów najlepszą rekomendacją
Biznesowe rozwiązania zabezpieczające AVG są używane przez małe i średnie firmy z całego świata. Między innymi przez firmę Kaseya, globalnego dostawcę oprogramowania do zarządzania systemami IT z siedzibą w Lozannie w Szwajcarii.

„Przeprowadziliśmy wiele wdrożeń, których przedmiotem były zintegrowane rozwiązania Kaseya i AVG Technologies. Współpraca z AVG pozwala nam oferować naszym Klientom kompleksowe, zaawansowane produkty dopasowane do ich potrzeb, pozwalające im na dokładne monitorowanie całego środowiska, którym zarządzają”— mówi Jeff Keyes z firmy Kaseya. „Integracja obejmuje monitorowanie statusu i naprawianie komponentów, wersji sygnatur, skanowanie oraz wiele innych funkcjonalności, w które wyposażone zostały rozwiązania AVG. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z niecierpliwością czekamy na kolejne usprawnienia w wersji AVG 2011” – dodaje.

Dostępność i ceny
Pełna rodzina płatnych rodzinnych i konsumenckich produktów AVG 2011 jest obecnie dostępna pod adresem www.avg.com. Ceny za roczną, pięciostanowiskową licencję AVG Internet Security Business Edition 2011, zaczynają się od 692,96 zł. Ceny rocznej, dwustanowiskowej licencji AVG Anti-Virus 2011 Business Edition zaczynają się od 295,95 zł., a dwuletniej licencji dwustanowiskowej — od 443,95 zł.

Kontakt z AVG

O AVG Technologies
AVG jest światowym liderem rozwiązań bezpieczeństwa, który chroni ponad 110 milionów użytkowników indywidualnych oraz małych firm w 170 krajach przed stale rosnącą liczbą zagrożeń internetowych, wirusów, spamu i hakerów. AVG już przez niemal dwie dekady skutecznie walczy z przestępczością internetową. Posiada jedno z najbardziej zaawansowanych laboratoriów do wykrywania i zwalczania cyfrowych zagrożeń na świecie. Dostępne za darmo oprogramowanie zabezpieczające AVG zapewnia użytkownikom podstawową ochronę oraz umożliwia łatwy dostęp do bardziej zaawansowanych zabezpieczeń. Około 6000 resellerów, partnerów i dystrybutorów współpracuje z AVG na całym świecie. Należą do nich między innymi: Amazon.com, CNET, Cisco, Ingram Micro, Play.com, Wal-Mart oraz Yahoo!

Monday PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.