BAKALLAND Musli Plus – nowość na rynku produktów śniadaniowych – Portal PR - 24PR
BAKALLAND Musli Plus – nowość na rynku produktów śniadaniowych

16.10.2010 Kategoria: Kulinaria. Autor: admin

Znany i ceniony producent bakalii w Polsce – BAKALLAND – wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują zdrowych i smacznych produktów śniadaniowych. Rozwijający się bardzo dynamicznie rynek produktów śniadaniowych stwarza ogromny potencjał, a nowa linia Musli Plus zamierza go efektywnie wykorzystać.

Polacy, zachęceni panującym na świecie trendem zdrowego odżywiania, odchodzą od typowo kanapkowych śniadań na rzecz płatków śniadaniowych, bogatych w witaminy i mikroelementy. Po płatki sięgamy coraz częściej – już 16% konsumentów je płatki codziennie lub kilka razy w tygodniu. Statystyczny Polak zjada w ciągu roku ponad 1 kg płatków (dla porównania Anglik zjada 6 kg).

BAKALLAND MUSLI PLUS to unikalna na rynku linia produktowa, składająca się z musli w pięciu popularnych smakach, wzbogaconych następującymi składnikami funkcjonalnymi: żelazem, wapniem, niacyną, witaminą E, kwasem pantotenowym, witaminą B6, witaminą B2, witaminą B1, kwasem foliowym oraz witaminą B12, które stanowią unikalną wartość dodaną nowych produktów. Informuje o tym znak „+” umieszczony na każdym opakowaniu.

Jedną z inspiracji dla nowej linii MUSLI PLUS był trend konsumencki „on the go”. Produkt przeznaczony jest dla kobiet prowadzących aktywny i dynamiczny tryb życia, często żyjących w biegu, ale też zwracających uwagę na odpowiednie odżywianie i dbanie o zdrowie.

Nowe, 50 g opakowanie  typu slim, jest inspirowane smukłą kobiecą sylwetką a estetyczna, nowoczesna szata graficzna dostarcza informacji na temat produktu i korzyści z jego spożywania.

Nowa linia produktów BAKALLAND MUSLI PLUS to 5 rodzajów chrupkiego musli, wzbogaconych niezbędnymi dla organizmu składnikami, w zróżnicowanych smakach – orzechowe, jogurtowe, tropikalne, truskawkowe i bananowe.

Zbiorcze opakowanie MUSLI PLUS to przyciągający uwagę karton z logo BAKALLAND. Pozwala on na szybkie wyeksponowanie produktu na półce – wystarczy zdjąć wieczko i ekspozycja jest gotowa.

BAKALLAND Musli Plus to pierwszy prozdrowotny koncept w kategorii musli oparty na połączeniu witamin, błonnika, żelaza i wapnia z lubianymi przez konsumentów bakaliami.

Cena jednego opakowania (50 g) – ok. 1 – 1,20 zł

Liberty Group S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.