Celebruj swój czas – Portal PR - 24PR
Celebruj swój czas

08.10.2010 Kategoria: Moda. Autor: admin

Ekskluzywne zegarki o nowoczesnym designie

Tej jesieni PAN DORA poszerza gamę swoich produktów o nową kolekcję ekskluzywnych, szwajcarskich zegarków – Black Crown Diamond. Jak sugeruje nazwa kolekcji, pojedynczy czarny diament zdobi koronę każdego egzemplarza. Ta nowa kategoria to idealne uzupełnienie wachlarza produktów marki PANDORA – wyrażająca autentyczność, unikalność, indywidualność i jakość wzornictwa w przystępnych cenach.

Zegarek na każdą okazję

Pierwsza kolekcja zegarków PAN DORA obejmuje dziewięć niezwykłych linii – wszystkie reprezentują nowoczesny, stylowy wygląd. Jednocześnie wyróżniają się niezwykłymi detalami wymagającymi mistrzowskiej precyzji. Jako innowacyjny dodatek wprowadzamy wymienne ramki i paski przy wybranych modelach – możesz zmieniać je, tworząc prawdziwie osobisty zegarek dopasowany do stroju lub okazji. To fantastyczna zabawa!

Linie Imagine oraz Imagine Grand

To niezwykła gama zegarków o sportowym charakterze a zarazem kobiecej delikatności, wykonanych ze szlachetnej stali lub pozłacanych, z ceramicznymi elementami. Dzięki masywnym kopertom zegarki bardzo zwracają uwagę i zdecydowanie podkreślają Twój indywidualny styl. Dodatkowo linia proponuje cały wachlarz wymiennych skórzanych pasków oraz ramek, dzięki czemu Twój zegarek może zmieniać się wraz z porą dnia, Twoim nastrojem czy garderobą!

Linia Grand Cushion

Utożsamia ponadczasowe piękno oraz wyjątkową, zarazem prostą estetykę w każdym elemencie zegarka. Ta niepowtarzalna linia idealnie łączy nowoczesność z klasyczną elegancją. Na szczególną uwagę zasługuje wyróżniający się model z 98 prawdziwymi diamentami dekorującymi jego oprawkę!

Linie Double Oblong, Petit Square, Petit Circle.

To drobne zegarki na podwójnym pasku wykonanym z miękkiej cielęcej skóry. Nadadzą Twojej stylizacji swobody i wyrafinowania, jednocześnie inspirując do łączenia ich z unikatowymi bransoletkami PANDORA , z którymi idealnie się komponują. Ponadto linia Double Oblong zachęca do wymiany paska na jeden z 10 dostępnych kolorów!

Linia Circles

Prezentuje eleganckie i bardzo kobiece, biżuteryjne zegarki na stalowej bądź pozłacanej bransolecie. Te modele to kwintesencja kobiecości, której składamy hołd naszą biżuterią, o zachwycającej finezji i dbałości o każdy detal.

Linia Facets

Wykonana jest ze szlachetnej stali i najwyższej jakości ceramiki. Fascynuje klasyczną i bardzo kobiecą linią w geometrycznym stylu. Oryginalna modułowa bransoleta nadaje zegarkom nowoczesny charakter oraz wprowadza lekki powiew wyrafinowania.

Linia Pure

To synonim duńskiego stylu, który wyraża się w minimalizmie i niezwykle kobiecym wzornictwie. Gustowne wykończenie zegarków nadaje im nowoczesny i zawsze modny wygląd. Kolekcja PANDORA

Black Crown Diamond łączy ekskluzywną jakość z doskonałym wzornictwem,  jednocześnie pozwalając na podkreślenie osobistego  stylu każdej kobiety.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.