Ciszewski wzmacnia kompetencje internetowe – Portal PR - 24PR
Ciszewski wzmacnia kompetencje internetowe

25.10.2010 Kategoria: Agencje PR, INTERNET, Social media. Autor: ipis

Marta Zielińska wzmocniła kompetencje firmy Ciszewski Internet, specjalizującej się w prowadzeniu kampanii wykorzystujących społeczności internetowe.

Marta Zielińska posiada ponad dziewięcioletnie doświadczenie zawodowe w branży internetowej i społecznościach internetowych. W wieku 23 lat została kierownikiem 20-osobowego zespołu w Gazeta.pl i prowadziła wszystkie projekty społecznościowe tego portalu. Współtworzyła drugą największą w Polsce platformę blogową Blox.pl. Tworzyła i rozbudowywała największe polskie forum dyskusyjne Forum.Gazeta.pl, gdzie była również odpowiedzialna za bieżącą komunikację i moderację. Ma wieloletnie doświadczenie w wielu obszarach społeczności internetowych – blogi, mikroblogi, fora dyskusyjne, czaty, platformy video, sieci społeczne, serwisy ogłoszeniowe.

Od 2 lat zawodowo zajmuje się Facebookiem. Stworzyła kilkadziesiąt aplikacji i gier na tę platformę, prowadzi wiele profili firmowych i tematycznych oraz kampanie reklamowe. Na bieżąco śledzi rozwój Facebooka, aktywnie uczestniczy w spotkaniach branżowych, prowadzi szkolenia.

Marta współtworzyła również serwisy internetowe. Ma gruntowną wiedzę w kwestiach użyteczności, projektowania i optymalizacji pod wyszukiwarki internetowe. Stworzyła kilkadziesiąt stron, portali i wortali internetowych od prostych wizytówek firmowych, po skomplikowane portale tematyczno-ogłoszeniowe (m.in. Dom.gazeta.pl, Praca.gazeta.pl, TiVi.pl, Stereo.pl). Posiada doświadczenie redakcyjne i zdolności interpersonalne, szczególnie w zakresie komunikacji w internecie.

W Ciszewski Internet Marta Zielińska objęła stanowisko Dyrektora Produkcji Internetowych i poza pracą na rzecz grupy obsługuje projekty m.in. dla firmy Brita.

Marta jest studentką podyplomowych studiów na kierunku Informatyka Społeczna w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych.

Źródło: Ciszewski Public Relations

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.