Comarch Internet Banking w Rabobank Polska S.A. – Portal PR - 24PR
Comarch Internet Banking w Rabobank Polska S.A.

27.10.2010 Kategoria: bankowość, Systemy IT. Autor: Comarch Finanse

Comarch podpisał kontrakt na wdrożenie rozwiązania Comarch Internet Banking dla klientów korporacyjnych w Rabobank Polska S.A. Zakres funkcjonalny projektu wdrożenia obejmuje portal webowy udostępniający funkcjonalność Comarch Internet Banking dla klientów korporacyjnych, jak również aplikację Comarch CAFE Customer Service wspierającą zarządzanie kartoteką i obsługą klientów w oddziale oraz Comarch Security Access Manager – DRACO zapewniającą wysoki standard bezpieczeństwa całego systemu. 

Świadomość biznesowa oraz wymagania klientów korporacyjnych rosną z roku na rok. Bankowość internetowa stała się jednym z podstawowych kanałów dostępu klientów do usług i produktów bankowych – podkreśla Radosław Bulzak, Dyrektor Handlowy, Comarch SA. – Funkcjonalność systemu bankowości internetowej dla klientów korporacyjnych nie może ograniczać się jedynie do realizacji zleceń płatniczych i możliwości sprawdzenia salda rachunku. Naszym celem jest zagwarantowanie klientom Rabobank Polska dostępu do jak najszerszej gamy produktów i usług, bankowi zaś sprawnego zarządzania i obsługi klienta. Niezwykle istotne jest także zapewnienie klientom wysokiego poczucia bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązanie sprosta wymaganiom klientów korporacyjnych Rabobank Polska.

Głównym celem tej inwestycji jest zbudowanie jednolitej platformy komunikacji z bankiem, która pozwoli naszym Klientom w efektywny sposób realizować wszelkie operacje codzienne a także zarządzać swoimi zasobami płynnościowymi. Niemniej istotna jest możliwość łatwego dostosowywania parametrów systemu do indywidualnych potrzeb poszczególnych Klientów jak również możliwość jednoczesnego przetwarzania dużej ilości transakcji, tak z zakresu Cash Management jak i Trade Finance – zaznacza Jarosław Magielski, Dyrektor ds. Cash Management and Trade Finance w Rabobank Polska S.A.

Comarch Internet Banking (CIB) jest kompleksowym, sprawdzonym i dojrzałym systemem bankowości internetowej obsługującym klientów detalicznych, MSP, jak i klientów korporacyjnych. Jest najczęściej wybieranym przez banki komercyjne w Polsce systemem bankowości internetowej. Korzystają z niego klienci Raiffeisen, Fortis, ING, PEKAO, BPH, DnB Nord i Alior Bank. Comarch Security Access Manager DRACO to system klasy zarządzania dostępem i tożsamością, cieszący się dużym zainteresowaniem klientów w Polsce i na świecie. Wdrożenie umożliwi Rabobank Polska S.A.  objęcie parasolem bezpieczeństwa również innych systemów w przyszłości.

Rabobank Polska S.A. stanowi część holenderskiej grupy bankowej Rabobank International zajmującej się bankowością korporacyjną, inwestycyjną oraz detaliczną w 143 oddziałach na terenie 34 krajów. W Polsce bank jest obecny od 1994 roku, swoją ofertę kieruje do największych korporacji krajowych i zagranicznych.

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.