Akcja promująca klub piłkarski Cracovia – Portal PR - 24PR
Akcja promująca klub piłkarski Cracovia

18.10.2010 Kategoria: Kampania, MARKETING. Autor: ipis

W Internecie, telewizji i na billboardach trwa kampania promująca Miejski Klub Sportowy Cracovia. Akcję pod hasłem „Razem tworzymy niepowtarzalne widowiska“ przygotowała Agencja Kreatywna SoInteractive.

Rozpoczęta miesiąc przed otwarciem nowego stadionu przy ul. Kałuży kampania Cracovii promuje wewnętrzne zmiany klubu, nowoczesny stadion oraz nowy sposób podejścia do kibiców. Poszczególne etapy kampanii„Razem tworzymy niepowtarzalne widowiska“ zostały skierowane do mieszkańców Krakowa, miłośników klubu i ich rodzin. Wykonaniem billboardów, spotu video oraz nowej strony internetowej zajęła się Agencja Kreatywna SoInteractive.

Cracovia w swojej kampanii podkreśliła aspekt rodzinny, sukces i tradycję. Działania promocyjne zostały rozpoczęte od ogromnego billboardu w centrum Krakowa. Kolejno w prasie, w miejskich autobusach oraz na przystankach pojawiły się plakaty reklamowe, a w telewizji spot wideo z udziałem piłkarzy.

Ostatni etap zmian to odświeżona witryna Cracovia.pl. Wprowadzono jasny podział na piłkę nożną i hokej, wzbogacono treści multimedialne. Nowa wersja strony powstała po kwietniowym spotkaniu z przedstawicielami Stowarzyszenia „Tylko Cracovia“. Twórcy strony wraz z Działem Marketingu Cracovii skonsultowali z kibicami projekt graficzny oraz makiety na poziomie funkcjonalnym.

To nie koniec zmian klubu.  Na stronie internetowej ruszy także panel relacji live, system sprzedaży biletów online oraz „strefa kibica“ z dodatkowymi treściami dla zalogowanych.

Źródło: SoInteractive

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.