Cyberbajt na VI Konferencji iNET meeting – Portal PR - 24PR
Cyberbajt na VI Konferencji iNET meeting

26.10.2010 Kategoria: konferencje, Telekomunikacja. Autor: Anna Skiba

W dniach 28 – 29.10 w hotelu Boss w Warszawie odbędzie się VI spotkanie iNET meeting poświęcone rozwojowi firm z sektora ISP w Polsce. Cyberbajt zaprezentuje na Konferencji liczne nowości ze swojej oferty anten WiFi oraz poprowadzi część Konferencji poświęconą Technologii MIMO w sieciach bezprzewodowych 802.11a/b/g/n.

Spotkanie organizowane jest w ramach działań podejmowanych przez iNET Group, których celem jest integracja środowiska małych i średnich firm branży ISP świadczących bezprzewodowe usługi dostępu do Internetu.

Firma Cyberbajt jest srebrnym sponsorem Konferencji iNET meeting oraz Partnerem iNet Group. W czasie trwania spotkania, na swoim stoisku, Inżynierowie Cyberbajt zaprezentują liczne nowości wprowadzane aktualnie do oferty sklepu:

  • anteny dwupolaryzacyjne klienckie Cyberbajt,
  • anteny dwuzakresowe bazowe 2,4GHz/5 GHz Cyberbajt,
  • bazowe oraz klienckie anteny MIMO 2,4 GHz/5 GHz Cyberbajt,

Inżynierowie Cyberbajt poprowadzą również blok tematyczny Konferencji poświęcony Technologii MIMO w sieciach bezprzewodowych 802.11a/b/g/n.

Konferencja organizowana jest z myślą o osobach decyzyjnych, odpowiadających za wdrożenia w małych i średnich firmach ISP nowych rozwiązań sieciowych. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w budowaniu nowoczesnych sieci bezprzewodowych. Zostaną zaprezentowane godne uwagi rozwiązania dotyczące budowy sieci WLAN w różnych standardach oraz technologiach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji oraz do spotkania z naszymi przedstawicielami na stoisku Cyberbajt.

Anna Skiba

Podobne wpisy:

Tagi: , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.