Cyberbajt został Partnerem iNET Group – Portal PR - 24PR
Cyberbajt został Partnerem iNET Group

02.10.2010 Kategoria: Technologie, Telekomunikacja. Autor: Anna Skiba

Cyberbajt

Cyberbajt podpisał ramową Umowę o współpracy i został Partnerem iNET Group, Ogólnopolskiej Grupy Internetowej, która zrzesza już blisko 200 firm z sektora ISP świadczących usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu  na terenie całej Polski.

Firma Cyberbajt, w ramach ramowej Umowy o współpracy, zapewni dodatkowe korzyści dla swoich klientów, będących członkami iNET Group. Jednym z profitów dla Partnerów iNetgroup,  którzy promują swoje sieci bezprzewodowe w serwisie gdzienet.pl, będzie umieszczenie logo iNET Group przy nazwie firmy. Dla potencjalnych klientów będzie to ważnym sygnałem, że firma działa w ramach grupy iNet, co gwarantuje świadczenie usług najwyższej jakości. 

Dodatkowo, Cyberbajt będzie brał udział w każdej organizowanej przez iNET Group Konferencji iNET Meeting. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość bieżącego kontaktu z nowościami w ofercie Cyberbajt. W czasie trwania każdej Konferencji, na swoim stoisku, Inżynierowie Cyberbajt będą prezentować nowe anteny WLAN oraz najświeższe rozwiązania technologiczne w budowie wydajnych sieci bezprzewodowych.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w sklepie Cyberbajt, udziału w Konferencjach iNET Meeting oraz do spotkania z nami na stoisku Cyberbajt.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.