DEKORADA – nowatorski koncept handlowy w kieleckiej Galerii Echo – Portal PR - 24PR
DEKORADA – nowatorski koncept handlowy w kieleckiej Galerii Echo

17.10.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI, Wieści za spółek. Autor: EchoInvestment

Dekorada to specjalnie zaprojektowana, wyróżniona funkcjonalnie i architektonicznie przestrzeń handlowa dedykowana jednej branży. W Galerii Echo, na 5 000 mkw. znajdzie się kilkudziesięciu najemców oferujących produkty i usługi związane z wykańczaniem, wyposażaniem i dekorowaniem wnętrz.

„Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i proponujemy im Dekoradę – miejsce w którym znajdzie się wszystko to, co potrzebne jest do wykończenia i wyposażenia wnętrza. Oferta handlowa Dekorady zostanie uzupełniona usługami dekoratorów i projektantów. Tworzymy w Galerii Echo coś więcej niż tylko miejsce, w którym nasi klienci otrzymają pełną ofertę – co najważniejsze znajdą tu również pomoc specjalistów, niezbędną przy urządzaniu i dekorowaniu swoich mieszkań, domów i biur” – mówi Marcin Materny, Dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Tym co wyróżnia projekt Dekorada jest przede wszystkim specyficzny koncept przestrzenny. Powierzchnia zagospodarowana przez ofertę handlową i usługową będzie zorganizowana wokół przestrzeni publicznej, z którą będzie przenikała się tematycznie i funkcjonalnie. W  centralnie położonej kawiarence klienci Dekorady, przy filiżance kawy czy herbaty, będą mieli możliwość zapoznania się z katalogami sklepów, spotkać się z projektantami, zasięgnąć porady specjalisty, wspólnie z przyjaciółmi obejrzeć projekty i propozycje dekoratorów i porozmawiać na temat aranżacji wnętrza domu czy biura.

„Przestrzeń Dekorady ma swoją współczesną, świeżą i jednorodną stylistyką przede wszystkim inspirować i zaciekawiać, a także podkreślać i eksponować mocną ofertę pod jednym szyldem. Wnętrza Dekorady tworzą wrażenie jednoprzestrzennego domu towarowego łączącego zróżnicowaną ofertę wielu najemców. Zewnętrzna obudowa jest zaprojektowana aby wyraźnie zaznaczyć obecność Dekorady w Galerii Echo i przestrzennie scalić całą ofertę. To zupełnie nowa i odmienna forma sprzedaży, dzięki której będzie można kupić nie tylko produkt ale i pełną, związaną z nim informację, wiedzę, radę” – mówi Antoni Konarski z biura architektonicznego Broadway Malyan, przygotowującego koncepcję architektoniczną Dekorady.

GALERIA ECHO w Kielcach to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w regionie świętokrzyskim.

W nowym centrum znajdzie się blisko 300 sklepów i punktów usługowych.

Na poziomach -1, 0 i +1 przewidziana została bogata oferta handlowa i usługowa wraz z licznymi restauracjami, kawiarniami i fast-food. Ostatnią kondygnację przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji 12-torową kręgielnię, siłownię, fitness, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia o powierzchni ok. 300 m2. Również na drugim poziomie Galerii Echo zlokalizowana będzie Dekorada z wyselekcjonowaną ofertą wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Powierzchnia całkowita Galerii Echio to około 159 000 mkw. , z czego powierzchnia przeznaczona na wynajem wyniesie około 70 000 mkw. Klienci będą mogli korzystać z około 2 300 miejsc parkingowych.

Nowa Galeria Echo zostanie otwarta w sierpniu 2011 roku.

Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w Pracowni Architektonicznej Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji i wnętrz wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci.

www.nowa.galeriaecho.pl

Broadway Malyan założone w 1958 roku biuro architektoniczne oferujące rozwiązania na każdym etapie projektu dzięki swoim specjalistom, wśród których znajdują się projektanci urbanistyczni, planiści produkcji, urbaniści, architekci krajobrazu, konsultanci ds. rewitalizacji i zrównoważonego rozwoju a także projektanci wnętrz. Obecnie Broadway Malyan posiada sieć trzynastu międzynarodowych biur działających na terenie Wielkiej Brytanii, Europy, na Bliskim Wschodzie i w Azji.

www.broadwaymalyan.com

ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski ponad 80 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Firma prowadzi również inwestycje w Rumunii na Węgrzech i Ukrainie.

www.echo.com.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Wojciech Gepner, PR Manager Echo Investment, tel. +48 41 33 33 700, mob. +48 664 900 700, e-mail: wojciech.gepner@echo.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.