ESKA TV dostępna w pakiecie podstawowym TP – Portal PR - 24PR
ESKA TV dostępna w pakiecie podstawowym TP

19.10.2010 Kategoria: media. Autor: ipis

Już od 18 października 2010 r. kanał muzyczny ESKA TV można obejrzeć w telewizji TP. Fani muzyki rozrywkowej będą ją mogli oglądać zarówno w technologii IPTV, jak i satelitarnej.

Eska TV to projekt Grupy Mediowej Time, do której należą także stacje radiowe: Eska, Eska Rock, HIT FM, VOX, WAWA. Kanał skierowany jest głównie do młodych widzów, zainteresowanych muzyką rozrywkową, a także plotkami ze świata show – businessu. Szeroki wybór audycji telewizyjnych w ESKA TV pozwala być na bieżąco nie tylko ze światem muzyki, ale także filmu, a nawet gier komputerowych. Program EskoBus pozwoli nam poznać najskrytsze tajemnice gwiazd, Wazzzup przybliży najświeższe wydarzenia z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, a znany z anteny Radia Eska Rock Poranny W-F z Kubą Wojewódzkim i Michałem Figurskim w rolach głównych pozwoli z uśmiechem zacząć dzień. Swoje programy w ESKA TV prowadzą także popularni d-je Radia ESKA, m.in. Jankes, Puotecka, czy Kinga Zdrojewska.

Stacja ESKA TV regularnie poszerza krąg swoich odbiorców, pojawiając się na kolejnych platformach telewizyjnych. Kanał znajduje się już w ofercie m.in. telewizji DialogMedia, Toya, Vectra, Telewizji Cyfrowej UPC oraz innych telewizji kablowych o zasięgu regionalnym i lokalnym. Od 18 października także posiadacze telewizji TP będą mogli bawić się przy najnowszych hitach polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

Pakiet podstawowy telewizji TP to ponad 35 kanałów o różnej tematyce, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz kanałów informacyjnych, są tam także programy tematyczne, religijne, a także muzyczne.

Cieszy nas, że możemy docierać z naszą ofertą do coraz większej grupy ludzi – mówi Igor Nurczyński, dyrektor programowy ESKA TV. Nowoczesna muzyka dance i pop cieszy się u nas niesłabnącą popularnością, o czym świadczy także ciągle wzrastająca liczba naszych widzów.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.