Funkcjonalność natury – Portal PR - 24PR
Funkcjonalność natury

15.10.2010 Kategoria: Budownictwo. Autor: admin

Współczesna aranżacja chętnie czerpie z piękna ukrytego w naturalnych materiałach i tworzywach. Oszczędne, harmonijnie zaaranżowane powierzchnie to interesująca alternatywa dla pompatycznej elegancji

Ekologiczny design ceni wyżej funkcjonalność niż luksus i nadmierny estetyzm. Inspirowane naturą zdobnictwo to przede wszystkim silnie zaakcentowana obecność drewna. Towarzyszą mu bawełna, len i wełna, które świetnie prezentują się na stołach i podłogach. Uzupełnieniem tej prostej, gustownej estetyki będą na pewno fornirowane drzwi DOMINO, z oferty INVADO. Wyróżnia je najwyższa jakość wykonania oraz bezpretensjonalna, niewymuszona estetyka. Zrównoważona kolorystyka drzew wenge, dębu bielonego i orzecha, wniesie do wnętrza atmosferę komfortu i wyciszenia. Od niedawna kolekcja DOMINO dostępna jest również w wersji okleinowanej. Dziewięć unikalnych modeli, jednolitych lub z harmonijnym układem przeszkleń, zachwyca naturalną, doskonale odwzorowującą usłojenie drzewa fakturą. Do wyboru w trzech stylowych barwach – pastelowej coimbry i akacji lub głębokiego hebanu.

Domino
Producent: INVADO
Cena: 1040.00 PLN netto (fornir), 539.00 PLN netto (okleina)
Więcej informacji na www.invado.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.