Gadu-Gadu wprowadza własną walutę – Portal PR - 24PR
Gadu-Gadu wprowadza własną walutę

11.10.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

Operator komunikatora Gadu – Gadu przeprowadza reformę walutową wprowadzając własny środek płatniczy – GADULEC, a wraz z nim, nowe możliwości elektronicznej portmonetki. Od tego tygodnia, nowa waluta pojawi się w portfelach zarejestrowanych użytkowników Gadu – Gadu, a stan środków na koncie GG sprawdzimy na bieżąco w komunikatorze oraz w profilu na stronie www.gg.pl.Portmonetka pokaże nam stan zarówno GADULCÓW, jak też normalnych środków płatniczych w PLN. Komunikaty w naszym profilu pozwolą również zobaczyć propozycje zakupowe. Jednak nie będzie łatwo pozyskać i odłożyć do swojej portmonetki tej waluty. GADULCAMI premiowani będą najbardziej aktywni użytkownicy, którzy w Świecie Gadu – Gadu otrzymają dostęp do ciekawych usług dodatkowych.

GADULEC uprości płatności za zakup nawet najdrobniejszego prezentu. Dzięki niemu skorzystamy z usług e-sklepu GG, usług partnerów, czy też dokupimy opcje do popularnych gier. Dodatkowe możliwości związane z wykorzystaniem wirtualnej waluty otrzymają również użytkownicy sieci telefonii komórkowej GaduAIR, która daje dostęp do bezpłatnej komunikacji Gadu-Gadu w komórce.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.