Gwiazda YouTube będzie w Poznaniu podczas DemoCamp – Portal PR - 24PR
Gwiazda YouTube będzie w Poznaniu podczas DemoCamp

15.10.2010 Kategoria: EVENT, INTERNET. Autor: ipis

W dniach 22-23 października do Poznania zjadą e-przedsiębiorcy z całej Europy. Podczas targów DemoCamp East/West pojawią się polscy i zagraniczni praktycy rozwijania biznesu online. Organizator ujawnił dzisiaj, że gwiazdą wieczoru będzie VIKA – niezwykła pianistka, która swoją popularność zdobyła dzięki YouTube.

Tegoroczna, trzecia edycja DemoCamp zbliża się wielkimi krokami. Już od 22 października Poznań gościć będzie polskie i zagraniczne start-upy prezentujące swoje pomysły podczas międzynarodowych targów. Wśród wystawiających się start-upów 12 z nich zakwalifikowanych zostanie do konkursu, w którym otrzymają możliwość 5 minutowej prezentacji swojego projeku. Wystąpienie to zostanie ocenione przez ekspertów branży internetowej, m. in. Michała Brańskiego (o2.pl), Artura Kurasińskiego (Revolver Interactive), Bartłomieja Golę (SpeedUp Group) oraz Krzysztofa Kowalczyka (UBIK BC). Po głosowaniach wyłonione zostaną najlepsze start-upy zdaniem jury a także widzów. Wśród nagród między innymi kampania reklamowa o wartości 35 tys. zł ufundowana przez ARBO Interactive.

Całodzienne zmagania zakończą się niezwykłą galą wieczorną podczas której goście, wystawcy oraz zaproszeni eksperci będą mogli się w luźniej atmosferze wymienić poglądami, pomysłami i wizytówkami.

Adam Zygadlewicz, Fundacja Polak 2.0, organizator targów – „Podczas każdej konferencji, szkolenia czy targów najważniejszym momentem jest właśnie networking czyli czas kiedy można swobodnie porozmawiać. Aby nie tracić czasu na przemieszczanie się, after party postanowiliśmy urządzić na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. A aby nie było nie mówiło się tylko o pracy przygotowaliśmy niespodziankę – koncert utalentowanej pianistki oraz kilka innych niespodzianek.”

Gwiazdą afterparty będzie Viktoriya Yermolyeva znana w sieci jako VIKA. Sławę przyniosły jej covery znanych utworów granych na fortepianie. O tym, jak ciepło przyjęli ją internauci świadczyć może fakt ponad 13 milionów wyświetleń jej nagrań, co jest wynikiem niecodziennym jak na osobę niepromowaną przez media. VIKA zagra dla wszystkich zgromadzonych na targach DemoCamp wybrane przez siebie covery – wśród nich na pewno nie zabraknie utwórów grup System Of A Down, Metallica, Alice in Chains czy Led Zeppelin. Bilet wstępu, upoważniający do wejścia na dwa dni, to koszt 19 zł.

Cover w wykonaniu Viki: http://www.youtube.com/watch?v=Be-loLSUWT0

Sponsorami głównymi DemoCamp East/West 2010 są SpeedUp Group oraz Allegro – organizator konferencji e-nnovation. Sponsorem pomocniczym został Ventures Hub, natomiast patronat merytoryczny objęło iAB. Wśród patronów medialnych znaleźli się: netPR.pl, GoldenLine.pl, Gazeta.pl, Magazyn ProSeed, CHIP.pl, Spryciarze.pl, Dziennik Internautów, Interaktywnie.com oraz WebShake.tv.

Targi DemoCamp East/West 2010 odbędą się w dniach 22-23 października na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej informacji: http://democamp.org

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.