Janina Sattler została Country Category Managerem HP – Portal PR - 24PR
Janina Sattler została Country Category Managerem HP

28.10.2010 Kategoria: Komputery, Technologie. Autor: ipis

Janina Sattler objęła stanowisko Country Category Manager w Dziale PSG (Dział Komputerowych Systemów Osobistych) Hewlett Packard Polska.

Na stanowisku Country Category Manager zastąpiła Wojciecha Zawadę, który objął stanowisko Chief of Staff w grupie PSG. Jest odpowiedzialna za strategię produktową w Dziale Komputerów Osobistych, w tym za politykę cenową, oferty promocyjne oraz programy sprzedaży komputerów HP w oparciu o cele HP i działania konkurencji.

W branży IT pracuje od 12 lat. W roku 1998 związała się z firmą Compaq Computer, obejmując w Monachium stanowisko Sales Analyst for Consumer PCs dla regionu EMEA. Po fuzji firm Compaq Computer z Hewlett Packard w 2002 roku pracowała jako Business Development Manager dla Norwegii i Szwecji, by następnie kierować Działem Business and Sales Development dla regionu GWE. Zdobyła międzynarodowe doświadczenie poprzez objęcie stanowiska Business Execution Manager’a dla regionów HP: Central & Eastern Europe, GWE i Middle East, Mediterranean & Africa. Mieszkała i pracowała w wielu krajach: Niemczech, Chinach, Tajwanie i Czechach.

Janina Sattler ukończyła studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ludwiga Maksymiliana w Monachium oraz na Uniwersytecie w Aix-en-Provence we Francji. Ponadto posiada dyplom International Business Administration Uniwersytetu w San Diego.

Biegle włada językami: angielskim, francuskim i ojczystym niemieckim.

Źródło: Edelman Polska

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.