Jesienne spotkania z Uno bello – Portal PR - 24PR
Jesienne spotkania z Uno bello

20.10.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Ciepłe odcienie brązu, barwy pomarańczy, fiolety wrzosów, czerwienie jarzębiny   i słoneczne refleksy opadających liści – bogactwo jesiennych barw sprawia, że jest to wyjątkowy okres. Czas urzekający nie tylko ferią barw, ale i wyjątkowym klimatem, który możemy przenieść do swojego domu.

Obfitość owoców to niewyczerpane źródło inspiracji do stworzenia  jesiennych aranżacji

Fot. Kolekcja Mebli Klose

Jesienne metamorfozy inspirują nas do zmian w naszym domu. Wystarczy trochę fantazji, garść pięknych liści, delikatnych wrzosów, czy lśniących kasztanów by wyczarować oryginalną aranżację salonu, kilka czerwonych jabłek, smakowitych orzechów by przyozdobić stół w jadalni. W jesienny nurt kolorystyczny wpisuje się również najnowsza kolekcja mebli firmy Klose – linia Uno bello.

Zróżnicowane odcienie jesiennego brązu odnajdziemy w nowej kolekcji marki Klose – linii Uno bello

fot.Kolekcja Mebli Klose

Ten nowoczesny program nawiązuje do klasycznych wzorów elegancji. Przemyślane proporcje geometrycznych form brył z wyraźnie zaznaczonymi płaszczyznami pionowymi i poziomymi to cechy, które sprawiają, iż kolekcja ta spodoba się osobom stawiającym na nowoczesny, ale nie pozbawiony klasycznego klimatu design. Uno bello umożliwia aranżację zarówno przestrzeni salonu, jak i przytulnej jadalni. Interesujące modele witryn, kredensów i komód pozwolą elegancko, a zarazem funkcjonalnie urządzić nawet niewielką przestrzeń.

Możliwość indywidualnego dobrania barw frontów drzwi i szuflad pozwala uzyskać zróżnicowany efekt wizualny. W wersji z szufladami ryflowanymi delikatne żłobienia stanowią dodatkowy element ozdobny bryły. Dzięki zastosowanemu systemowi „Silent system” drzwi i szuflady zamykają się bezszelestnie. W długie jesienne wieczory docenimy również ciepłą barwę zastosowanego w witrynach oświetlenia LED, które nie tylko efektownie wyeksponuje kolekcje prezentowane na półkach, ale również podkreśli barwę mebli. Proponowane przez Kolekcję Mebli Klose wybarwienia w ciepłych odcieniach brązu – od jasnego buku naturalnego, czekoladowego buk koniakowego, po intensywną barwę buku kolonialnego oraz intensywny brąz orzecha naturalnego, czy bardziej chłodną barwę buku wenge umożliwiają wybór mebli jak najlepiej dopasowanych do naszych oczekiwań. Ta kolorystyka zapewnia wnętrzu przytulny klimat, piękne odcienie brązu podkreślają również urok jesiennych aranżacji, harmonijnie ją dopełniając.

www.klose.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.