Kongres Media Summit Świata Telekomunikacj i Mediów – Portal PR - 24PR
Kongres Media Summit Świata Telekomunikacj i Mediów

18.10.2010 Kategoria: EVENT, media, Telekomunikacja. Autor: ipis

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 listopada 2010r. w hotelu Hilton w Warszawie.Kongres Media Summit Świata Telekomunikacj i Mediów to stały element kalendarza kluczowych spotkań rynku telekomunikacyjnego i mediów w Polsce. Jest prestiżowym spotkaniem skierowanym do najwyższej kadry menedżerskiej, która podąża za najnowszą wiedzą związaną z rozwojem rynku w Polsce i w krajach europejskich. Wybitne, międzynarodowe grono zaproszonych gości gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny konferencji, a poruszane zagadnienia dotyczą najistotniejszych problemów rynku mediów i telekomunikacyjnego w kontekście zmian w prawie i trendach w kraju i Europie.

Wśród kluczowych zagadnień poruszanych w tegorocznnej edycji konferencji znalazły się;

* Zagospodarowanie dywidendy cyfrowej – ostatnie rozstrzygnięcie
* Przetarg na częstotliwości i jego implikacje dla rynku
* Must-carry i must-offer w nowych warunkach cyfrowych
* Telewizja 3D – ślepa uliczka czy telewizyjna rewolucja?
* Digitalizacja archiwów filmowych i telewizyjnych – druga młodość starych produkcji – przełożenie na biznes
* Rozwój technologii mobilnych i ich wpływ na media

Strona konferencji:
http://mmcpolska.pl/index.php?view=details&id=122:media-summit-wiata-telekomunikacj-i-mediow

Broszura: http://mmcpolska.pl/media/system/pdf/Media_Summit_STiM.pdf

Patronat honorowy nad konferencją objęły m.in.: Ministerstwo Infrastruktury, KRRiT, ZAiKS. Partnerem Strategicznym konferencji jest firma Emitel – lider w zakresie prac związanych m.in. z cyfryzacją emisji radiowo-telewizyjnych, jak również rozwojem usług bazujących na nowoczesnych systemach łączności bezprzewodowej.

W gronie Partnerów znalazły się firmy Hawe SA, KPMG, PSN, Dialog telecom. Wsparcie medialne zapewniają: Grupa ARBO Interactive, Business Ad Network, Radio PIN, Wyborcza.biz, Dziennik.pl, Businessman.pl, Bankier.pl, mediafm.net, Miesięcznik TelePro, medianews.com.pl, TV Lider, Radio Lider, Miesięcznik Telekabel, CSI.com, Fresh Mail, Cafe News, StepStone.pl, Gazeta Bankowa, prnews.pl, PressOffice.pl, mediarun.pl, medoialink.pl, medianews.com.pl

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.