Kredyt Bank Najlepszym Partnerem w Biznesie – Portal PR - 24PR
Kredyt Bank Najlepszym Partnerem w Biznesie

26.10.2010 Kategoria: OSOBISTE, Przedsiębiorczość. Autor: ipis

Kilka dni temu Kredyt Bank odebrał statuetkę Najlepszego Partnera Biznesie na rok 2010, przyznawaną przez miesięcznik Home & Market. Bank zwyciężył w kategorii Bank dla Przedsiębiorstw.

Ta nagroda ma dla nas duże znaczenie. Przez ostatni rok wiele zmieniliśmy w naszej ofercie dla firm, tak aby była jedną z najlepszych na rynku. Czekają nas dalsze wyzwania, a nagroda zawsze pozytywnie motywuje – powiedział Krzysztof Kokot, wiceprezes Zarządu Kredyt Banku, po odebraniu nagrody.

Kredyt Bank stale unowocześnia ofertę dla przedsiębiorców udostępniając innowacyjne platformy elektroniczne umożliwiające klientom w trybie on-line wymianę walut, otwieranie akredytyw czy zlecanie dyskonta należności handlowych.

Bank wpółpracuje z blisko 20 tysiącami przedsiębiorstw.

Źródło: Kredyt Bank SA

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.