Krzysztof Tyszkiewicz rzecznikiem klubu PO – Portal PR - 24PR
Krzysztof Tyszkiewicz rzecznikiem klubu PO

06.10.2010 Kategoria: Agencje PR, Kariera, media. Autor: ipis

Po wyborze nowego Kolegium Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska, Przewodniczący Klubu Tomasz Tomczykiewicz powołał we wtorek posła Krzysztofa Tyszkiewicza na stanowisko Rzecznika Klubu Parlamentarnego PO.W najbliższym czasie zostanie powołany Rzecznik Dyscypliny i wybrani zostaną członkowie Prezydium Klubu PO.

Krzysztof Tyszkiewicz to jeden z najmłodszych posłów Klubu Platformy. W latach 2002-2007 był radnym Warszawy, Przewodniczącym Klubu Platforma Obywatelska w Radzie Dzielnicy Bemowo i Sekretarzem Klubu Radnych Platforma Obywatelska w Radzie m. st. Warszawa. Od 2007 roku jest posłem, członkiem Komisji Ochrony Środowiska oraz Komisji do Spraw Unii Europejskiej. Jest też członkiem Parlamentarnej Grupy ds. Autyzmu oraz wiceprzewodniczącym Grupy Bilateralnej Polska-Węgry.

Źródło: Klub Platforma Obywatelska

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.