Kulinarna Przygoda z Kurtem Scheller`em – Portal PR - 24PR
Kulinarna Przygoda z Kurtem Scheller`em

10.10.2010 Kategoria: Kulinaria. Autor: admin

Jesienią tego roku marka Kenwood, jako pierwsza firma na rynku wprowadza do sprzedaży wieloczynnościowy robot kuchenny, z funkcją gotowania i z okazji tej premiery proponuje swoim klientom niezwykle atrakcyjną promocję. Wszyscy entuzjaści gotowania, którzy do końca tego roku zakupią robota kuchennego Kenwood Cooking Chef otrzymają zaproszenie do udziału w warsztatach kulinarnych, prowadzonych przez mistrza Kurta Schellera. 

Kenwood Cooking Chef jest pierwszym na rynku polskim samodzielnie pracującym robotem wieloczynnościowym, który dodatkowo wyposażony jest w płytę indukcyjną. Urządzenie umożliwia kompletne przygotowanie wielu potraw i dań, zaczynając od tarcia i siekania składników, przez jednoczesne gotowanie i mieszanie potrawy czy wyrabianie dowolnego gatunku ciasta.  Fenomen robota Cooking Chef polega także na łatwości obsługi, zaawansowanej funkcjonalności, obsługiwanej przez uniwersalne pokrętło sterowania. Jest więc to robot, przeznaczony zarówno dla wprawnych, jak i początkujących kucharzy.

Podobnie jest z warsztatami kulinarnymi, prowadzonymi przez Kurta Schellera. Pod czujnym okiem mistrza, każdy uczestnik znajdzie własną, kulinarną inspirację. Spotkanie z mistrzem to okazja do poznania tajników sztuki kulinarnej, nauki sprawnego przygotowywania potraw, a także apetycznego ich serwowania.

Zaproszenia na kulinarną przygodę z Kurtem Schellerem otrzymają wszyscy klienci, którzy w okresie od 20 września do 31 grudnia 2010 zdecydują się na zakup robota Kenwood Cooking Chef, a następnie zarejestrują się na stronie www.cooking chef.pl i prześlą dowód zakupu. Zaproszenia do Akademii Kurta Schellera ważne będą przez rok, od daty wydania.

Więcej informacji o robocie Kenwood Cooking Chef można znaleźć na stronie www.cookingchef.pl

De’Longhi Polska Sp. z o. o.                                                

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.