Kultowa gra na portalu Facebook – Portal PR - 24PR
Kultowa gra na portalu Facebook

07.10.2010 Kategoria: INTERNET, Social media. Autor: ipis

Niespełna rok od premiery pierwszej odsłony gry TomTom Race, udostępnionej na stronie popularnego producenta nawigacji GPS, agencja interaktywna byss.pl stworzyła część drugą, tym razem dedykowaną platformie Facebook. TomTom Race to aplikacja z rodziny wyścigów samochodowych, gdzie każdy gracz może stać się kierowcą legendarnego, zielonego VW Transportera.Poprzednia edycja gry TomTom Race dawała szansę na uzyskanie zwrotu pieniędzy za zakup nawigacji GPS graczom z najlepszymi wynikami. TomTom Race 2 Facebook Edition umożliwia natomiast zmierzenie się ze znajomymi w globalnym rankingu oraz publikowanie i komentowanie wyników w ramach popularnego portalu społecznościowego. Aplikacja jest dostępna na profilu firmy TomTom pod adresem: apps.facebook.com/tomtom_game.

Wykorzystanie portalu społecznościowego Facebook do realizacji kolejnej części gry TomTom Race pomoże zjednoczyć fanów firmy, oferując im kilka chwil rozrywki – mówi Daniel Czapiewski, dyrektor strategiczny byss.pl – Popularność różnego rodzaju gier na Facebooku spowodowała, że zdecydowaliśmy się kolejną edycję TomTom Race dedykować wyłącznie temu portalowi.


Każda z zainteresowanych osób może spróbować swoich sił jako kierowca zielonego VW Transportera. Zadaniem gracza jest przejechanie w czasie 3 minut jak najdłuższego odcinka drogi i korzystanie z podpowiedzi systemu TomTom. Każdy wyścig komentowany jest zabawną ilustracją oraz wypowiedzią wirtualnej asystentki. Aplikacja daje możliwość rozegrania pojedynczego wyścigu oraz sprawdzenia swoich sił w konfrontacji ze znajomymi.

Wkrótce, zabawa z marka TomTom na Facebooku będzie także przepustką do zdobycia cennych nagród – systemów nawigacji samochodowej.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.