Latipur .… nepalska tradycja zawitała do Bonarki – Portal PR - 24PR
Latipur .… nepalska tradycja zawitała do Bonarki

20.10.2010 Kategoria: Handel, Moda. Autor: admin

16 października w Bonarka City Center w Krakowie  uruchomiono pierwsze w Polsce stoisko handlowe marki Latipur. W jej ofercie znajdują się, cieszące się coraz większym zainteresowaniem, ręcznie wykonywane szale z kaszmiru, jedwabiu i paszminy w typowo nepalskie wzory.

„Pomysł na sprowadzenie szali na Polski rynek powstał po wyprawie w Himalaje, w ubiegłym roku. Wtedy to zakochaliśmy się w tym rękodziele. Feria kolorów, wzorów urzekła nas na tyle, że postanowiliśmy przywieźć kilkanaście szali do Polski – i zrobiły one furorę” – mówią właścicielki marki Latipur w Polsce – Iwona Strykier i Agnieszka Kalina. „Takich produktów w Polsce nie ma. Ubieramy się szaro i smutno, ale mamy nadzieję, że nasze szale już niedługo ożywią ulice polskich miast. Szczególnie zimą.” – dodają.
 
Wyroby Latipur są wysokogatunkowe, wykonane w większości ręcznie z: kaszmiru, jedwabiu oraz paszminy – łączącej w sobie ciepło wełny kaszmirowej i lekkość jedwabiu. Szale z niej wykonane dostępne są w kilkuset odcieniach, i co unikalne można nosić je dwustronnie – w odwrotnym układzie barw.

Stoisko Latipur zlokalizowane jest na PARTERZE Bonarka City Center – Łuk Zachodni

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.