Lenovo IdeaPad S10-3s – wyjątkowy netbook – Portal PR - 24PR
Lenovo IdeaPad S10-3s – wyjątkowy netbook

27.10.2010 Kategoria: INTERNET, Technologie. Autor: ipis

Do sprzedaży trafił właśnie netbook Lenovo IdeaPad S10-3s. To komputer, który bez wątpienia zwraca na siebie uwagę. Jako pierwsza zwraca uwagę jego niebanalna obudowa. Dostępne są trzy wzory obudowy – wiosenne kwiaty, intrygujący gwiazdozbiór oraz obudowa w kolorze czarnym. IdeaPad S10-3s to połączenie stylu, ciekawych funkcji oraz najnowocześniejszych technologii.


Komputer jest mały i lekki. Bez trudu zmieści się np. do damskiej torebki, dzięki czemu można zabrać go ze sobą wszędzie. Daje użytkownikowi pewność, że w dowolnej chwili może zajrzeć do Internetu, sprawdzić pocztę czy obejrzeć ulubiony film. Doskonały dźwięk zapewniają głośniki stereo oraz technologia Dolby Headphone. Aplikacja Direct Share pozwala szybko i bezproblemowo zsynchronizować pliki z innym komputerem bez konieczności połączenia z siecią. Funkcja Quick Start 2.0 zapewnia dostęp do wszelkich aplikacji i Internetu w ciągu kliku sekund, bez konieczności ładowania całego systemu operacyjnego. Dzięki nowoczesnej technologii VeriFace netbook rozpoznaje twarz swojego właściciela i pozwala mu na bezpieczne zalogowanie do systemu. Komputer wyposażono także w funkcję APS (Active Protection System), która niczym poduszka powietrzna ochroni dysk twardy w razie upadku sprzętu.


Netbooki Lenovo IdeaPad S10-3s kryją w swoim wnętrzu procesory Intel Atom N475, 250 GB dysk twardy oraz system Windows 7 Starter. Posiadają wbudowaną kamerkę internetową i mikrofon, dzięki czemu idealnie nadają się do prowadzenia rozmów wideo. Nie zapomniano także o technologiach łączności bezprzewodowej, takich jak WiFi czy Bluetooth. Ekran komputera ma powierzchnię 10.1-cala i jest energooszczędny. Cena netbooka wynosi ok. 1499 zł.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.