LogosTour został wyróżniony po raz piąty tytułem Lidera Polskiej Turystyki – Portal PR - 24PR
LogosTour został wyróżniony po raz piąty tytułem Lidera Polskiej Turystyki

15.10.2010 Kategoria: turystyka. Autor: ipis

Biuro Turystyki LogosTour otrzymało prestiżowy certyfikat Lider Polskiej Turystyki 2010. Wyróżnienie jest przyznawane przez branżowy magazyn Rynek Podróży w uznaniu wysokich standardów działania i uzyskania bardzo dobrej pozycji na rynku. LogosTour został uhonorowany tytułem Lidera Polskiej Turystyki już piąty rok z rzędu. Tym razem aż w dwóch kategoriach – Najwięksi Touroperatorzy oraz Organizatorzy Wyjazdów do Krajów Egzotycznych.
Certyfikat Lider Polskiej Turystyki przyznawany jest co roku przez pismo branżowe „Rynek Podróży” najlepszym firmom i organizacjom w branży turystycznej w odpowiednich dla nich kategoriach. Otrzymują go wyłącznie firmy wyróżniające się pozycją zdobytą na rynku, tworzące ciekawe oferty, cieszące się dobrą opinią kontrahentów i klientów oraz laureaci najważniejszych konkursów i rankingów branżowych.

LogosTour otrzymał certyfikat Lider Polskiej Turystyki już po raz piąty z rzędu. Jest laureatem wyrożnienia począwszy od roku 2006. W tym roku aż w dwóch kategoriach: Najwięksi Touroperatorzy i Organizatorzy Wyjazdów do Krajów Egzotycznych.

„Certyfikat Lider Polskiej Turystyki jest potwierdzeniem najwyższego poziomu naszej oferty i usług” – mówi Teresa Górecka, prezes LogosTour. „To że otrzymujemy go już po raz piąty, pokazuje jak stabilna i wysoka jest nasza pozycja na rynku”.

Certyfikat jest częścią programu promocyjnego Liderzy Polskiej Turystyki. Głównym celem programu jest promowanie firm i organizacji wyróżniających się na obszarach swojej specjalizacji, dbających o wizerunek na rynku, dynamicznych, rozwijających się i doskonalących swoją ofertę.

Liderzy Polskiej Turystyki to również wydawnictwo promocyjne przygotowywane co roku przez Agencję Promocji Turystyki – wydawcę magazynu „Rynek Podróży”. Katalog zawiera prezentacje firm starannie wybranych przez redakcję spośród kilku tysięcy działających na rynku. Jest swoistym przewodnikiem po najlepszej części polskiego biznesu turystycznego.

Źródło: ŁUCZAK PR

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.