Malwina Kiepel zadba o wizerunek MNI S.A. – Portal PR - 24PR
Malwina Kiepel zadba o wizerunek MNI S.A.

26.10.2010 Kategoria: Agencje PR, MARKETING. Autor: ipis

Fundusz inwestycyjny MNI S.A. ze względu na rosnący zakres działania, podjął decyzję o utworzeniu Biura Komunikacji i Strategii Marketingowej pod kierownictwem Malwiny Kiepel. Działania mają na celu wzmocnienie wizerunku Grupy Kapitałowej.

Malwina Kiepiel od początku swojej kariery zawodowej jest związana z szeroko pojętą komunikacją marketingową. W ostatnim czasie była odpowiedzialna za marketing korporacyjny i produktowy w jednej z dywizji spółki giełdowej CIECH SA, poprzednio zaś odpowiadała za relacje z mediami polskiego oddziału koncernu medialnego Clear Channel. Współtworzyła także struktury marketingu oraz PR w Polskim Towarzystwie Ubezpieczeń S.A.(PTU S.A.). W agencjach PR – Rowland Company oraz ComPress S.A. była odpowiedzialna za współpracę z klientami należącymi do branży nowych technologii. W przeszłości była długofalowo zaangażowana w pracę m.in. dla spółki giełdowej Optimus SA, Teta S.A., Compaq, a także AMG.net S.A. oraz spółek sektora paliwowego.

Źródło: MNI S.A.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.