Marks & Spencer promuje nowe salony – Portal PR - 24PR
Marks & Spencer promuje nowe salony

20.10.2010 Kategoria: MARKETING. Autor: ipis

Marks & Spencer rozpoczął kampanię promującą otwarcie nowych salonów w Polsce – w Warszawie oraz Jeleniej Górze. Kampania obejmuje lokalne działania w prasie, radiu, nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w Internecie. Za kreację odpowiada dział marketingu Marks & Spencer. Media zaplanował i kupił dom mediowy Star Media we współpracy z interaktywnym domem mediowym Star Digital.

15 października otwarto największy w Polsce salon Marks & Spencer w Warszawie. Nowy salon popularnej na całym świecie marki zajmuje przestrzeń ponad 3 tys. m2 i jest zlokalizowany na 3 poziomach D.T. Wars & Sawa, handlowego kompleksu przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie. 28 października b.r. Marks & Spencer otworzy kolejny salon – w Pasażu Grodzkim w Jeleniej Górze.

Źródło: Star PR

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.