Media Metropolis dla Kliniki Profilaktyki Medycznej – Portal PR - 24PR
Media Metropolis dla Kliniki Profilaktyki Medycznej

18.10.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Media Metropolis, specjalizująca się w doradztwie w zakresie komunikacji oraz przygotowaniu i realizacji strategii PR, podpisała umowę z Kliniką Profilaktyki Medycznej, (KPM) pierwszą w stolicy prywatną placówką świadczącą usługi w zakresie medycyny zapobiegawczej oraz kompleksowej oceny i kontroli zdrowia pacjentów.

Do zadań agencji należy właśnie przygotowanie strategii komunikacji do grup docelowych, ich realizacja w zakresie Media Relations, a oraz także działania marketingowe takie jak: przygotowanie strony internetowej, ulotek, plakatów, organizowanie direct mailingów oraz e-mailingów oraz kampania radiowa. Agencja odpowiedzialna też będzie za ogólnopolską akcję edukacyjną „Medycyna Zapobiegawcza, a Profilaktyka Medyczna” w 2011. Umowa została podpisana na czas nieokreślony. KPM wybrała agencję na podstawie przedstawionej oferty. Za klienta odpowiada Daria Brzozowska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.