Michał Kozaczyński rozpoczął współpracę z On Board PR – Portal PR - 24PR
Michał Kozaczyński rozpoczął współpracę z On Board PR

28.10.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Michał Kozaczyński dołączył do zespołu, który zajmuje się działaniami z zakresu public affairs. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu będzie wspierał prace konsultantów specjalizujących się w komunikacji z instytucjami rządowymi oraz samorządowymi, urzędami, środowiskami opiniotwórczymi a także pracodawcami.

Michał Kozaczyński wiedzę na temat public affairs zdobywał między innymi na Northeastern Illinois University w Chicago, natomiast doświadczenie w dwóch wiodących agencjach public affairs w Polsce – Viewpoint Group i Central European Consulting (CEC).

Ukończył stosunki międzynarodowe na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta na Northeastern Illinois University w Chicago. Obecnie jest doktorantem Kolegium Gospodarki Światowej w Szkole Głównej Handlowej.

Źródło: On Board

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.