Mobilne możliwości zarządzania budżetem domowym – Portal PR - 24PR
Mobilne możliwości zarządzania budżetem domowym

18.10.2010 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: admin

Użytkownicy Kontomierz.pl mają możliwość w pełni wykorzystywać aplikację służącą do zarządzania finansami osobistymi również za pośrednictwem swoich telefonów komórkowych. Kontomierz.pl pod Androidem jest pierwszą polską aplikacją typu personal finanse management na ten system operacyjny.

Użytkownicy Kontomierz.pl, którym zależy na bieżącym kontrolowania swoich wydatków gotówkowych i wprowadzania informacji o gotówkowych transakcjach do swojego konta na Kontomierz.pl, otrzymują możliwość jego kompleksowej obsługi przez telefony komórkowe. Dzięki wprowadzeniu aplikacji obsługującej telefony z systemem operacyjnym Android, iPhone oraz możliwości dodawania wydatków za pośrednictwem SMSów, żaden wydatek nie zostanie przeoczony.

Kontomierz.pl jest obecnie dostępny w wersji na telefony iPhone oraz Android. Aplikacje dostępne są za darmo na iTunes (itunes.apple.com/pl/app/kontomierz/id377384011?mt=8)   oraz – z poziomu telefonu – w Android Market.

Obie aplikacje są dopełnieniem funkcjonalności podstawowej wersji portalu i znacząco ułatwiają kontrolę nad wydatkami gotówkowymi, dzięki możliwości ich rejestrowania już w chwilę po dokonaniu zakupu. Możliwe jest to nawet w sytuacji, gdy użytkownik Kontomierza nie znajduje się w zasięgu sieci –  gdy tylko znów będzie dostępny aplikacja sama dopisze wprowadzony na telefonie wydatek. W telefonach o tych systemach operacyjnych można także sprawdzić stan kont czy przejrzeć listę wykonanych transakcji. Użytkownicy innych typów telefonów komórkowych mogą notować swoje wydatki gotówkowe wysyłając SMSa.

Dzięki dbałości o mobilne funkcjonalności Kontomierz.pl możliwe jest całkowite wyeliminowanie ryzyka pominięcia jakichkolwiek wydatków. Wiem z własnego doświadczenia jak ważne jest bieżące notowanie wydatków. Jeśli nie uda mi się tego zrobić od razu, to prawdopodobnie nie zrobię tego wcale. Dzięki nowym funkcjonalnościom mobilnym kontrola naszych wydatków jest kompletna, a prowadzenie budżetu naprawdę wygodne – komentuje Marcin Truszel, prezes zarządu Kontomierz.pl. Kontomierz stał się właśnie najbardziej mobilną polską aplikacją do zarządzania budżetem domowym – dodaje.

Kontomierz.pl planuje wprowadzenie kolejnych wersji aplikacji na telefony komórkowe, w których znajdzie się jeszcze więcej funkcji umożliwiających zarządzanie budżetem domowym.

Więcej o poszczególnych mobilnych możliwościach Kontomierz.pl można przeczytać tu: iphone, android, sms

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.