Motorola: nowy korporacyjny komputer mobilny MC65 – Portal PR - 24PR
Motorola: nowy korporacyjny komputer mobilny MC65

20.10.2010 Kategoria: Technologie. Autor: admin

Dział rozwiązań korporacyjnych firmy Motorola, Inc. (NYSE: MOT) zaprezentował MC65 — jeden z najbardziej wytrzymałych i wszechstronnych komputerów mobilnych w swojej klasie. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do kluczowych aplikacji i informacji biznesowych urządzenie pozwala pracownikom przedsiębiorstw wykonywać zadania w trudnych warunkach wymagających częstego skanowania.

Najważniejsze informacje o komputerze mobilnym Motorola MC65

• MC65 wyznacza nowy standard wydajności pracowników mobilnych, którzy potrzebują wytrzymałego urządzenia i mają do wykonania wiele zadań w ograniczonym czasie. Za sprawą najwyższej w tej klasie wydajności aplikacji oraz szerokopasmowej łączności komórkowej MC65 jest narzędziem, które pozwala łatwo i szybko sprawdzać oraz gromadzić informacje.

• Motorola MC65 umożliwia komunikację na całym świecie dzięki MAX FlexWAN – konfigurowalnej programowo, podwójnej obsłudze sieci 3.5G WAN w standardach GSM HSPA i CDMA EVDO RevA.

• Wykorzystuje funkcje wprowadzonego niedawno na rynek urządzenia ES400, może działać w praktycznie każdej sieci, w każdym miejscu na świecie, co oznacza łatwe zarządzanie urządzeniami — oraz maksymalny zwrot z inwestycji.

• Model MC65 posiada unikatowy, konfigurowalny interfejs klasy biznesowej (Motorola Enterprise User Interface — MEUI), który zapewnia dostęp do wszystkich funkcji, potrzebnych do wykonywania pracy — aplikacji biznesowych, rejestrowania danych, połączeń konferencyjnych, poczty elektronicznej i wiadomości tekstowych.

• MC65 to najwytrzymalszy korporacyjny komputer mobilny Motoroli, łączący elegancką konstrukcję z zaawansowaną funkcjonalnością i wysoką wydajnością. Model umożliwia pracownikom zadaniowym w wymagających środowiskach pracy — takich jak usługi terenowe, sprzedaż terenowa, rozliczanie tras DSD, transport/dystrybucja oraz agencje rządowe i bezpieczeństwo publiczne — gromadzenie danych i dostęp do krytycznych aplikacji oraz systemów zaplecza wszędzie tam, gdzie akurat przebywają.

„Nowy komputer Motorola MC65 daje mobilnym pracownikom zadaniowym rzeczywiste korzyści biznesowe, zapewniając natychmiastowy dostęp do informacji, które są im najbardziej potrzebne. Posiada wytrzymałą konstrukcję oraz takie funkcje, jak obsługa dwóch standardów sieci 3.5G WAN, zintegrowany odbiornik GPS oraz zaawansowane opcje rejestrowania danych. Motorola MC65 pomaga inspektorom, serwisantom i kurierom w pełni wykorzystać każdą minutę pracy w terenie” — powiedział Girish Rishi, wiceprezes i dyrektor generalny ds. mobilnego przetwarzania danych, Motorola Solutions.

Wideo: Motorola Introduces MC65 Enterprise Mobile Computer

Informacje o produkcie: www.motorola.com/mc65
Informacje o firmie Motorola
Motorola jest uznanym na świecie producentem innowacyjnych rozwiązań technologicznych z zakresu komunikacji. W skład portfolio firmy wchodzą: infrastruktura telekomunikacyjna, korporacyjne rozwiązania mobilne, rozwiązania dla służb bezpieczeństwa publicznego oraz cyfrowe urządzenia multimedialne, które zapewniają wysoki poziom komunikacji. Motorola jest zaangażowana w tworzenie nowej generacji rozwiązań komunikacyjnych służących zarówno pojedynczym użytkownikom, firmom, jak i rządom. W 2009 roku globalna sprzedaż Motoroli (NYSE: MOT) wyniosła 22 miliardy USD.

Więcej informacji na stronie www.motorola.com.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.