Najwyższa Jakość QI 2010 dla Artplastica! – Portal PR - 24PR
Najwyższa Jakość QI 2010 dla Artplastica!

13.10.2010 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: admin

Artplastica – jeden z największych w kraju prywatnych ośrodków wyspecjalizowanych w chirurgii plastycznej, ze statusem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, nadanym przez Wojewodę Zachodniopomorskiego – jako jedyna szczecińska firma została w tym roku odznaczona prestiżowym złotym godłem „Najwyższa Jakość Quality International 2010” w kategorii usługi medyczne – usługi najwyższej jakości. Organizatorem konkursu jest dziennik Gazeta Prawna – Forum Biznesu. Wręczenie nagród odbędzie się 14 października 2010 w Katowicach.

O wyłonieniu grona finalistów zdecydowali eksperci, przedstawiciele organizacji biznesowych i gospodarczych oraz instytucji certyfikujących. Najwyższa Jakość QI to przedsięwzięcie, którego zadaniem jest wyróżnienie firm i instytucji prowadzących nie tylko czytelną politykę jakości, ale także mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym światowym poziomie. Nagradzając „najlepszych z najlepszych” organizatorzy konkursu propagują firmy i instytucje, które wykazują perfekcyjną dbałość o produkty i usługi. Patronat nad Quality International sprawują Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 90000 oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

„Po raz kolejny Artplastica udowadnia, że jest zdecydowanym liderem na rynku chirurgii plastycznej w Polsce. Wiemy jak ważna dla naszych pacjentów jest gwarancja najwyższej jakości przeprowadzanych zabiegów, dlatego – jako jedyna klinika chirurgii plastycznej na Pomorzu – posiadamy Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz Certyfikat Zarządzania Bezpieczeństwem i Higiena Pracy PN-N-18001:2004. Złote godło Gazety Prawnej jest dla nas cennym wyróżnieniem tym bardziej, że jako jedyna klinika szczecińska zostaliśmy zauważeni na ogólnopolskim forum. Taki sukces potwierdza tezę, że szczecińska klinika śmiało może konkurować, a nawet być lepsza placówek medycznych w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych. Przecież już od 10 lat naszymi stałymi klientami są obywatele Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii, Norwegii i USA” – mówi Krzysztof Kapturski, prezes zarządu Arplastica.

Artplastica została uznana za najlepszą klinikę chirurgii plastycznej w północnej Polsce w rankingu tygodnika „Newsweek” 2005, zajęła też 2. miejsce w kraju w rankingu szpitali przeprowadzonym przez tygodnik „Wprost” w 2006 roku w kategorii powiększenie piersi.

Artplastica zaangażowała się także w produkcję pierwszego w Polsce pełnometrażowego filmu dokumentalnego z elementami fabuły „Pragnienie Piękna”, którego celem jest przełamanie stereotypowego myślenia o zabiegach chirurgii plastycznej. Premiera obrazu zaplanowana jest na marzec 2011 r.

Informacje o Artplastica:

Artplastica jest jednym z największych w kraju prywatnych ośrodków wyspecjalizowanych w chirurgii plastycznej. O randze i renomie placówki świadczy między innymi status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej nadany przez Wojewodę Zachodniopomorskiego w 2002 roku. To jedyna w tej części kraju prywatna klinika, posiadająca taki status z prawem wykonywania zabiegów operacyjnych.

Wyposażenie kliniki stanowi aparatura i sprzęt medyczny najnowszej generacji. Preparaty stosowane do wykonywania zabiegów są importowane od najbardziej cenionych producentów zagranicznych, zaopatrujących kliniki w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Posiadają one również odpowiednie certyfikaty, świadectwa rejestracji wydane przez Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej oraz akceptację Państwowego Zakładu Higieny i Centralnego Ośrodka Techniki Medycznej.

Doświadczeni chirurdzy plastycy tworzący zespół Artplastica odnoszą się do każdego pacjenta w sposób indywidualny, przygotowując plan zabiegu i rekonwalescencji w oparciu o jego potrzeby. Podczas pobytu w klinice Artplastica pacjenci znajdują się pod stałą kontrolą chirurga plastyka wykonującego zabieg, a personel medyczny gwarantuje pacjentom całodobową opiekę.

Artplastica jest jedyną na Pomorzu kliniką chirurgii plastycznej posiadającą Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz Certyfikat Zarządzania Bezpieczeństwem i Higiena Pracy PN-N-18001:2004. Ponadto, placówka została uznana za najlepszą klinikę chirurgii plastycznej w północnej Polsce w rankingu tygodnika „Newsweek” 2005, zajęła też 2. miejsce w kraju w rankingu szpitali przeprowadzonym przez tygodnik „Wprost” w 2006 roku w kategorii powiększenie piersi.

Dzięki wysokiej jakości usług potwierdzonej certyfikatami i wyróżnieniami Artplastica cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów w Polsce i na świecie. Do grona pacjentów kliniki należą m.in. mieszkańcy Europy Zachodniej: Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii oraz Belgii i Holandii, a także Stanów Zjednoczonych oraz Australii.

Specjalnie dobrana lokalizacja kliniki umożliwia pacjentom oraz osobom towarzyszącym łatwy, dogodny dojazd. Usytuowanie w jednej z najbardziej reprezentacyjnych i najpiękniejszych dzielnic Szczecina, przy Lasku Arkońskim, uatrakcyjnia pobyt, zapewnia również tak potrzebny w okresie rekonwalescencji spokój i korzystny mikroklimat.

Więcej informacji o klinice znajdą Państwo na stronach:

www.artplastica.pl; www.ertplastica.eu oraz www.plasticsurgery-poland.co.uk

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.