Obsessive luksusową marką 2010 roku – Portal PR - 24PR
Obsessive luksusową marką 2010 roku

15.10.2010 Kategoria: EVENT. Autor: ipis

10 października roku, podczas uroczystej gali w Hotelu Intercontinental w Warszawie, Obsessive otrzymała prestiżową statuetkę Luksusowej Marki Roku 2010.

Tytuł Luksusowej Marki jest przyznawany firmom, których produkty i usługi odpowiadają najwyższym standardom i są skierowane do najbardziej wymagających klientów. Obsessive to producent seksownej bielizny dla kobiet, pionier w tym segmencie na polskim rynku. Firma powstała w 2006 roku, sprzedaje ponad 100 tysięcy  zestawów bielizny i kostiumów rocznie, co zapewnia jej kilka milionów złotych zysku, przy rocznych przychodach na poziomie kilkunastu milionów.

Obecnie firma eksportuje swoje produkty do ponad 30 krajów na całym świecie, bieliznę firmy można kupić m.in w Argentynie, Francji czy dubajskim Burdż Chalifa, najwyższym budynku świata. Marka Obsessive wielokrotnie zostawała już honorowana najbardziej prestiżowymi biznesowymi nagrodami.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.