On Board rozszerza praktykę employer branding – Portal PR - 24PR
On Board rozszerza praktykę employer branding

20.10.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Firma doradcza On Board PR należąca do międzynarodowej sieci Ecco Network rozszerza praktykę employer branding o najnowsze rozwiązania oparte o social media oraz technologie mobilne.

On Board PR Ecco Network poszerzył ofertę związaną z usługami w zakresie employer branding skierowaną do firm, które chcą podjąć aktywne działania w zakresie budowania wizerunku pracodawcy zarówno wśród obecnych jak i potencjalnych pracowników. Swoim klientom
On Board PR proponuje nowoczesne rozwiązania oparte o media społecznościowe
i technologie mobilne.

„Naszym Klientom proponujemy multimedialne rozwiązania z zakresu corporate storytelling, a także inne interaktywne działania mające na celu zachęcenie potencjalnych pracowników do interakcji z firmą” – podkreśla Katarzyna Rek Manager w dziale Financial, Banking&Investor Relations, która jest odpowiedzialna za rozwój praktyki employer branding w On Board PR Ecco Network. Obecnie koordynuje projekt z tego obszaru dla międzynarodowej firmy z branży IT.

Działania z zakresu employer branding mają na celu budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy. Firma On Board PR świadczy usługi zarówno w zakresie employer brandingu w komunikacji wewnętrznej jak i zewnętrznej. W ramach praktyki przeprowadza audyty komunikacyjne, buduje strategie komunikacji, prowadzi badania wizerunku pracodawcy oraz wdraża efektywne zasady komunikacji wewnętrznej. Realizuje także kampanie wizerunkowe dla pracodawców. W swoich działaniach wykorzystuje rozwiązania oparte o social media i nowe technologie.

Źródło: On Board

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.