Open Media powiększa swój zespół – Portal PR - 24PR
Open Media powiększa swój zespół

27.10.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Zuzanna Komornicka oraz Przemysław Pawluś dołączyli do rozbudowującego się zespołu krakowskiej agencji public relations – Open Media. Swoim doświadczeniem wspierać będą teamy pracujące dla Bonarka City Center i Cukru Królewskiego.

Zuzanna Komornicka dotychczas zajmowała się działaniami PR na rzecz organizacji pozarządowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w zespole Funduszu Lokalnego Masywu Śnieżnika oraz międzynarodowej organizacji Ashoka, promującej innowacyjne rozwiązania przedsiębiorców społecznych. Zajmowała się również organizacją eventów i współpracą z partnerami zagranicznymi w Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Komornicka jest absolwentką zarządzania kultura oraz stosunków międzynarodowych. Ukończyła również Podyplomowe Studia Public Relations w krakowskiej WSE im. J. Tischnera.

W Open Media będzie zajmowała się m.in. działaniami PR dla Bonarka City Center.
Przemysław Pawluś posiada doświadczenie dziennikarskie, które zdobywał współpracując z portalami Interaktywnie.com oraz Ekorodzice.pl. Zajmował się również promocją i PR-em w firmie Soulriders, a także Śląskiej Organizacji Turystycznej w Katowicach. Pawluś ukończył filologię polską o specjalizacji komunikacja społeczna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.   

W Open Media dołączył do zespołu obsługującego marki koncernu Südzucker Polska S.A. – Cukier Królewski oraz Dolcetino.

Agencja PR Open Media

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.